1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski na foli
 6. Krążek na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ PSA 568XA

Krążek na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ PSA 568XA

 • 3M ID 7100018790
 • UPC 00051144888047,50051144888042

Podkład samoprzylepny do łatwego mocowania

Wygodna postać rolki

Trwały podkład z folii

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Podkład samoprzylepny do łatwego mocowania
 • Wygodna postać rolki
 • Trwały podkład z folii
 • Używaj na mokro do naprawy uszkodzeń szkła i wykańczania powierzchni litych

Krążek na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ PSA 568XA to rolka PSA z tlenku ceru z trwałym podłożem foliowym. Krążki 568XA zawierają mikroreplikowane mineralne materiały ścierne Trizact, samoprzylepne podłoże ułatwiające mocowanie i są dostępne w wygodnej postaci rolki.

Do wyrównywania powierzchni, polerowania i usuwania rozkurzu użyj krążka na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ PSA 568XA i szlifierki mimośrodowej 3M. Krążki 568XA wymagają niewielkiej ilości wody i wykorzystują precyzyjnie ukształtowane piramidki z mikroreplikowanego tlenku ceru PSA Trizact, aby zapewnić powtarzalność cięcia. Podkład jest trwały i zawiera klej do łatwego mocowania i zdejmowania. Korzystanie z tych krążków może skutkować mniejszą liczbą etapów obróbki i bardziej wydajną pracą w wielu zastosowaniach, w tym podczas naprawiania uszkodzeń szkła i wykończenia powierzchni litych z materiału Corian i akrylu.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M