1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski lamelkowe
 6. Krążek lamelkowy do wykańczania powierzchni Scotch-Brite™

Krążek lamelkowy do wykańczania powierzchni Scotch-Brite™

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Materiał włókninowy nie nagrzewa się zbyt mocno i jest odporny na zaszlichcanie, co zapewnia dłuższy czas eksploatacji

Dobre dopasowanie tarcz nie powoduje żłobienia, podcinania ani uszkodzenia obrabianej powierzchni

Do użytku na szlifierkach kątowych w celu uzyskania większej sprężystości i dłuższej żywotności niż standardowe krążki

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Materiał włókninowy nie nagrzewa się zbyt mocno i jest odporny na zaszlichcanie, co zapewnia dłuższy czas eksploatacji
 • Dobre dopasowanie tarcz nie powoduje żłobienia, podcinania ani uszkodzenia obrabianej powierzchni
 • Do użytku na szlifierkach kątowych w celu uzyskania większej sprężystości i dłuższej żywotności niż standardowe krążki

Krążki lamelkowe do kondycjonowania powierzchni Scotch-Brite™ wykorzystują paski materiału do kondycjonowania powierzchni na sztywnej podkładce mocującej. Krążki mogą być stosowane na szlifierce kątowej.

Na szlifierkach kątowych używaj krążków lamelkowych Scotch-Brite™ do kondycjonowania powierzchni. Nasze krążki oferują większą sprężystość i dłuższą żywotność niż krążki standardowe. Są wykonane z pasków materiału do kondycjonowania powierzchni umieszczonych na sztywnej podkładce mocującej. Materiał włókninowy nie nagrzewa się zbyt mocno i jest odporny na zaszlichcanie, co przydaje się w trakcie dłuższego czasu eksploatacji. Krążki są dopasowują się, nie powodują żłobienia, podcinania ani uszkodzenia obrabianej powierzchni.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.