1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona dróg oddechowych
 5. Jednorazowe półmaski filtrujące
 6. Półmaski filtrujące jednorazowego użytku 3M™ Aura™ linii 9300+Gen3

Półmaski filtrujące jednorazowego użytku 3M™ Aura™ linii 9300+Gen3

3M ID B40056455
 • Oryginalna 3-panelowa, składana konstrukcja pasuje do szerokiej gamy kształtów i rozmiarów twarzy
 • Nowy komfortowy zawór 3M™ Cool Flow™ (niektóre modele) pozwala na ucieczkę większej ilości ciepłego, wydychanego powietrza, pomagając zwiększyć komfort
 • Zaawansowana elektretowa włóknina filtrująca 3M (filtr) ułatwia oddychanie
 • Innowacyjne paski na górnym i dolnym panelu ułatwiają pozycjonowanie i regulację
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.
Szczegóły
 • Oryginalna 3-panelowa, składana konstrukcja pasuje do szerokiej gamy kształtów i rozmiarów twarzy
 • Nowy komfortowy zawór 3M™ Cool Flow™ (niektóre modele) pozwala na ucieczkę większej ilości ciepłego, wydychanego powietrza, pomagając zwiększyć komfort
 • Zaawansowana elektretowa włóknina filtrująca 3M (filtr) ułatwia oddychanie
 • Innowacyjne paski na górnym i dolnym panelu ułatwiają pozycjonowanie i regulację
 • Plecione taśmy nagłowne są oznaczone kolorami w celu szybkiej i łatwej identyfikacji, żółta oznacza klasę FFP1 (Nominalny współczynnik ochrony 4), niebieska oznacza klasę FFP2 (Nominalny współczynnik ochrony 12) i czerwona oznacza klasę FFP3 (Nominalny współczynnik ochrony 50)
 • Formowany górny panel dopasowuje się do nosa i konturów twarzy, zapewniając skuteczne uszczelnienie
 • Wytłaczany górny panel pomaga zmniejszyć zaparowanie okularów
 • Łatwa do przechowywania dzięki składanej konstrukcji i indywidualnemu opakowaniu
 • Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

Półmaska filtrująca jednorazowego użytku 3M™ Aura™ linii 9300+Gen3 to trzecia generacja najlepiej sprzedającej się maski 3M Aura. Oryginalny płaski kształt z 3 panelami zapewnia komfort noszenia i niezawodną ochronę dróg oddechowych zgodną z normami FFP1, FFP2 i FFP3. Jest wyposażona w praktyczne paski do regulacji, plecioną opaskę na głowę oraz wytłaczany, rzeźbiony panel górny pomagający ograniczyć zaparowanie okularów. Niektóre modele w ofercie są wyposażone w nasze nowe, wygodne zawory 3M™ Cool Flow™.

Uzyskaj wygodną i niezawodną ochronę dróg oddechowych klasy FFP1, FFP2 i FFP3 w niebezpiecznych warunkach pracy z półmaską filtrującą jednorazowego użytku 3M™ Aura™ linii 9300+Gen3. Jest to trzecia generacja najlepiej sprzedającej się półmaski filtrującej jednorazowego użytku 3M Aura o oryginalnej, 3-panelowej, składanej konstrukcji. Nasza półmaska filtrująca jednorazowego użytku wykonana z zaawansowanej elektretowej włókniny filtrującej 3M (AEM) o wysokiej wydajności, która została zaprojektowana z myślą o łatwym, swobodnym oddychaniu. Ta nowa linia obejmuje modele wyposażone w komfortowy zawór 3M™ Cool Flow™. Otwiera się łatwiej i na dłużej niż oryginalny zawór 3M™ Cool Flow™, co redukuje gromadzenie ciepła i umożliwia ucieczkę większej ilości ciepłego, wydychanego powietrza. Innowacyjne paski na górnym i dolnym panelu ułatwiają użytkowanie, zdejmowanie lub regulowanie elementu (szczególnie w połączeniu z nową funkcją uchwytu w modelach z zaworami). Plecione, oznaczone kolorami taśmy nagłowne zwiększają trwałość i pozwalają szybko zidentyfikować oferowany poziom ochrony: Klasa FFP1 (Nominalny współczynnik ochrony 4), niebieska oznacza klasę FFP2 (Nominalny współczynnik ochrony 12) i czerwona oznacza klasę FFP3 (Nominalny współczynnik ochrony 50). Miękka pianka w części nosowej jest przyjemna dla skóry, a wytłaczany, formowany górny panel pomaga zmniejszyć zaparowanie okularów i jest przystosowany do używania w połączeniu produktami 3M do ochrony wzroku. Zintegrowana blaszka nosowa pomaga osiągnąć wygodne dopasowanie do wielu kształtów twarzy. Proces uwierzytelniania produktu 3M™ Safe Guard™ (LINK DO ADRESU URL) daje użytkownikowi pewność, że używany produkt jest oryginalnym produktem 3M. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat certyfikacji i specyfikacji produktu, kliknij tutaj: Selektor certyfikatów produktów do ochrony dróg oddechowych (LINK DO ADRESU URL)

Sugerowane zastosowania

 • Niebezpieczne środowiska pracy