1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona głowy i twarzy
 5. Kaski
 6. Zestaw leśniczy 3M™, pomarańczowy hełm H700, nauszniki przeciwhałasowe Optime I, siatkowa osłona twarzy ze stali V4G, H700NOR51V4G

Zestaw leśniczy 3M™, pomarańczowy hełm H700, nauszniki przeciwhałasowe Optime I, siatkowa osłona twarzy ze stali V4G, H700NOR51V4G

 • 3M ID 7100096305

Więźba jest umieszczona na niższej części głowy, co zapewnia zrównoważone dopasowanie, które pomaga zmniejszyć nacisk i zwiększyć bezpieczeństwo.

Siatkowa osłona twarzy z metalu zapewnia wentylację i ochronę twarzy.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ są wyposażone w punkty obrotowe nauszników zapewniające wygodę i wydajność.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 166KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Więźba jest umieszczona na niższej części głowy, co zapewnia zrównoważone dopasowanie, które pomaga zmniejszyć nacisk i zwiększyć bezpieczeństwo
 • Siatkowa osłona twarzy z metalu zapewnia wentylację i ochronę twarzy
 • Nauszniki 3M™ PELTOR™ są wyposażone w punkty obrotowe nauszników zapewniające wygodę i wydajność
 • Uszczelniacz kasku zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń i wody przez wizjer
 • Trwałe materiały i sprzęt wytrzymują trudne warunki pracy

Zestaw leśniczy 3M™ został zaprojektowany pod kątem użytku w leśnictwie i rolnictwie, ale można go dostosować do każdej branży. Ten zestaw zawiera rozwiązania do ochrony głowy, twarzy i słuchu.

Kompleksowe bezpieczeństwo Zestawy te zapewniają połączoną ochronę głowy, twarzy i słuchu, zawierając wiele kluczowych elementów, które są potrzebne do ochrony w trudnych warunkach pracy. Zawiera regulowany hełm ochronny, siatkową osłonę twarzy z metalu, nauszniki i uszczelnienie osłony twarzy. Większy komfort i dopasowanie Kaski są regulowane dzięki czteropunktowej regulacji śrubowej lub więźbie typu pinlock, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie, które pomaga zmniejszyć dyskomfort i niepożądane przesuwanie się. Ochrona oczu i twarzy 3M™ oferuje produkty BHP, które spełniają różnorodne wymagania pracy. Siatkowa osłona twarzy z metalu pomaga chronić twarz, a nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ zmniejszają narażenie na hałasy przemysłowe o średnim i wysokim natężeniu.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Ilość kasetek 1
Kolor produktu Pomarańczowy
Marki 3M™
Materiał skorupy HDPE
Rodzaj produktu Zestawy dla leśnictwa
Rodzaj więźby 4-punktowa więźba z regulacją śrubową
Sugerowany typ przemysłu Rolnictwo
Zastosowanie Leśnictwo lub ogrodnictwo