1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona spawacza
 5. Automatycznie przyciemniane i pasywne soczewki spawalnicze

Automatyczne filtry spawalnicze 3M™ Speedglas™ z serii SL

 • 3M ID 7000044451
 • UPC 04046719057757

Automatyczny filtr spawalniczy przeznaczony do użytku z przyłbicami spawalniczymi 3M™ Speedglas™ serii SL, odpowiedni do większości procesów spawania łukowego, takich jak spawanie MMA, MIG/MAG, TIG i plazmowe

Pięć regulowanych poziomów zaciemnienia 8–12. Stopień zaciemnienia w trybie rozjaśnionym 3

Cztery poziomy czułości łuku (przełączanie z trybu rozjaśnionego na zaciemniony)

Zobacz więcej szczegółów
Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Prosty sposób na znalezienie odpowiedniego sprzętu spawalniczego

Zaczynaj

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Automatyczny filtr spawalniczy przeznaczony do użytku z przyłbicami spawalniczymi 3M™ Speedglas™ serii SL, odpowiedni do większości procesów spawania łukowego, takich jak spawanie MMA, MIG/MAG, TIG i plazmowe
 • Pięć regulowanych poziomów zaciemnienia 8–12. Stopień zaciemnienia w trybie rozjaśnionym 3
 • Cztery poziomy czułości łuku (przełączanie z trybu rozjaśnionego na zaciemniony)
 • Czujnik ruchu automatycznie włącza filtr spawalniczy w momencie podniesienia hełmu
 • Zastępuje zużyte lub uszkodzone filtry spawalnicze
 • Regularnie sprawdzaj swój sprzęt, aby wydłużyć jego okres eksploatacji

Automatyczne filtry spawalnicze 3M™ Speedglas™ serii SL to zapasowe automatyczne filtry spawalnicze przeznaczone do stosowania z przyłbicami spawalniczymi 3M™ Speedglas™ serii SL.

Zapewnij sobie optymalny poziom ochrony oferowany przez przyłbice spawalnicze 3M™ Speedglas™ serii SL dzięki automatycznym filtrom spawalniczym 3M™ Speedglas™ z serii SL Nasza część zapasowa zastępuje zużyte lub uszkodzone filtry spawalnicze. Ma pięć wybieranych przez użytkownika ciemnych odcieni od 8 do 12, a także cztery poziomy czułości łuku (przełączanie z trybu rozjaśnionego na zaciemniony). Jest odpowiedni do większości procesów spawania łukowego, takich jak MMA, MIG/MAG, TIG i spawanie plazmowe.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.