Pokrywy do filtrów wstępnych do masek wielokrotnego użytku 3M™

 • 3M ID 7100066103
 • UPC 50051141560545

Łatwe łączenie filtrów gazów i par 3M™ z filtrami cząstek stałych 3M™ z serii 5000

Łączy filtry cząstek stałych 3M™ z serii 5000 z filtrami gazów i par 3M™

Specjalnie zaprojektowany do masek wielokrotnego użytku 3M™

Zobacz więcej szczegółów
Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Doradca doboru sprzętu spawalniczego

Prosty sposób na znalezienie odpowiedniego sprzętu spawalniczego

Zaczynaj

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Łatwe łączenie filtrów gazów i par 3M™ z filtrami cząstek stałych 3M™ z serii 5000
 • Łączy filtry cząstek stałych 3M™ z serii 5000 z filtrami gazów i par 3M™
 • Specjalnie zaprojektowany do masek wielokrotnego użytku 3M™
 • Szybkie i łatwe dopasowanie

Pokrywy do filtrów masek wielokrotnego użytku 3M™ umożliwiają użytkownikom dodanie ochrony przed cząstkami stałymi do istniejących filtrów gazów i par 3M™ do użytku w szerszym zakresie zastosowań. Przeznaczone do użytku z filtrami cząstek stałych 3M™ z serii 5000 pokrywy do filtrów masek wielokrotnego użytku 3M™ umożliwiają użytkownikom łatwe zapewnienie ochrony przed szerokim zakresem zagrożeń związanych z gazami, parami i cząstkami lub ich kombinacjami.

Zyskaj ochronę dostosowaną do swojego zastosowania dzięki pokrywom do filtrów maski wielokrotnego użytku 3M™. Nasz adapter filtra umożliwia użytkownikom łączenie filtrów cząstek stałych 3M™ z serii 5000 oraz filtrów gazów i par 3M™ i jest przeznaczony do stosowania z filtrami do masek wielokrotnego użytku 3M™. Adaptery filtrów można łatwo wkładać i wyjmować, umożliwiając pracownikom dostosowanie kombinacji filtrów w zależności od zagrożeń występujących w miejscu pracy.

Cechy Charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.