Maska do cząstek stałych 3M™ Aura™ z serii 9400+

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Wyraźnie widoczny jasny niebieski dla szybkiej i łatwej identyfikacji

Brak zszywek i małych odłączanych części, co pomaga zminimalizować ryzyko zanieczyszczenia

„3-panelowa konstrukcja umożliwia większy ruch twarzy podczas mówienia”

Zobacz więcej szczegółów
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wyraźnie widoczny jasny niebieski dla szybkiej i łatwej identyfikacji
 • Brak zszywek i małych odłączanych części, co pomaga zminimalizować ryzyko zanieczyszczenia
 • „3-panelowa konstrukcja umożliwia większy ruch twarzy podczas mówienia”
 • Zawór 3M™ Cool Flow™ zmniejsza gromadzenie się ciepła
 • Zaawansowana elektretowa włóknina filtrująca 3M™ o niskim oporze oddychania umożliwia łatwe oddychanie podczas długich zmian roboczych
 • Regulowana, wtopiona metalowa blaszka nosowa i miękka, amortyzująca pianka w części nosowej zapewniają indywidualne i wygodne dopasowanie do różnych kształtów twarzy
 • Higieniczne opakowanie jednostkowe chroni przed zanieczyszczeniem
 • Oferuje niezawodną, skuteczną ochronę FFP2 (NPF 12) i FFP3 (NPF 50) przed drobnym pyłem i mgłą

Maski do cząstek stałych 3M™ Aura™ z serii 9400+ zapewniają ochronę dróg oddechowych FFP2 i FFP3. Nasza 3-panelowa, składana konstrukcja jest całkowicie wolna od zszywek i jest dostępna w bardzo widocznym, jasnoniebieskim kolorze. Ma wtopioną metalową blaszkę nosową, wytłoczony panel górny, który pomaga zmniejszyć parowanie okularów oraz wyprofilowany panel górny, który zapewnia kompatybilność z okularami. Dostarczane są w higienicznych opakowaniach jednostkowych.

Uzyskaj ochronę FFP2 (NPF 12) i FFP3 (NPF 50) przed cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu i nielotnymi cieczami dzięki maskom do cząstek stałych 3M™ Aura™ z serii 9400+. Idealnie nadają się do ochrony przed drobnym pyłem i mgłą, na przykład w środowiskach produkcji żywności lub farmaceutyków. Nasze maski są dostępne w bardzo widocznym, jasnoniebieskim kolorze, dzięki czemu można je łatwo wyszukać i szybko zidentyfikować. Są również całkowicie wolne od zszywek i małych odłączanych części, co pomaga zminimalizować ryzyko zanieczyszczenia podczas procesu produkcyjnego. 3-panelowa, składana konstrukcja umożliwia większy ruch twarzy, dzięki czemu możesz rozmawiać ze współpracownikami bez ograniczeń, a technologia filtrów o niskim oporze ułatwia oddychanie podczas długich zmian. Są one wyposażone w zawór 3M™ Cool Flow™, który ogranicza gromadzenie się ciepła w gorących i wilgotnych warunkach, a wytłoczony panel górny może pomóc w ograniczeniu parowania okularów. Profilowany panel górny został zaprojektowany tak, aby dopasowywał się do konturów twarzy, wypustka pod brodą ułatwia pozycjonowanie, a regulowana wtopiona metalowa blaszka nosowa oraz miękka, amortyzująca pianka w części nosowej pomagają zapewnić niestandardowe, wygodne dopasowanie do różnych kształtów twarzy. Higieniczne opakowanie jednostkowe zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniem, co pozwala na praktyczne przechowywanie i dozowanie w środowiskach o kontrolowanej higienie. Maski do cząstek stałych 3M™ Aura™ są zaprojektowane tak, aby dobrze współpracowały z produktami ochrony oczu i słuchu 3M.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Styl Maski Ochronnej Składane
Zawór wydechowy Tak
Rozmiar maski Standardowy
Do użytku w opiece zdrowotnej Nie
Poziom ochrony FFP3, FFP2
Spodziewany poziom ochrony 20 in, 10