1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy do uszczelniania gwintów
 5. Taśma uszczelniająca Scotch® 48 PTFE, 13 mm x 13.2 m x 0.076 mm, in box

Taśma uszczelniająca Scotch® 48 PTFE, 13 mm x 13.2 m x 0.076 mm, in box

 • 3M ID 7000057504

Stosowany głównie jako uszczelniacz do gwintów rur.

Rozwija się na sucho, trwale uszczelnia połączenia, a jednocześnie zapewnia dobre właściwości smarne, dzięki czemu złącze można później łatwo otworzyć

Stabilność w zakresie temperatur od -268˚C do +260˚C; folia topi się w temperaturze 374˚C

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Stosowany głównie jako uszczelniacz do gwintów rur
 • Rozwija się na sucho, trwale uszczelnia połączenia, a jednocześnie zapewnia dobre właściwości smarne, dzięki czemu złącze można później łatwo otworzyć
 • Stabilność w zakresie temperatur od -268˚C do +260˚C; folia topi się w temperaturze 374˚C
 • Niepalny

Uszczelniacz do gwintów i środek smarujący Scotch® 48 to biała, niestopiona folia z tworzywa sztucznego wykonana z politetrafluoroetylenu (PTFE). Ta taśma foliowa z żywicy fluorowęglowej została zaprojektowana w celu uszczelnienia odpornego na wycieki, gdy jest używana jako uszczelniacz do gwintów rur.

Uszczelniacz do gwintów i środek smarujący Scotch® 48 to agresywny klej kauczukowo-żywiczny z podkładem z włóknem octanowym pochłaniającym żywicę i lakier.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.