1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona słuchu
 5. Testowanie dopasowania ochronników słuchu
 6. 3M™ E-A-R™ UltraFit™ Wkładki przeciwhałasowe, testowe z sondą, 50 par w pudełku, 393-2001-50

3M™ E-A-R™ UltraFit™ Wkładki przeciwhałasowe, testowe z sondą, 50 par w pudełku, 393-2001-50

 • 3M ID 7000002387

Ze specjalnym kanałem na sondę do testowania dopasowania wkładek 3M

Do użytku z systemem 3M™ E-A-Rfit™ Validation w celu pomiaru skuteczności ochrony

Nie powinny być stosowane jako ochronniki słuchu

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Ze specjalnym kanałem na sondę do testowania dopasowania wkładek 3M
 • Do użytku z systemem 3M™ E-A-Rfit™ Validation w celu pomiaru skuteczności ochrony
 • Nie powinny być stosowane jako ochronniki słuchu
 • 50 par w pudełku

Wkładki testowe 3M™ E-A-R™ UltraFit™ są przeznaczone do użytku z systemem weryfikacyjnym 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear. Nasze wkładki są wyposażone w kanał na sondę do testowania dopasowania.

Wkładki testowe 3M™ E-A-R™ UltraFit™ są zmodyfikowaną wersją wkładek przeciwhałasowych Push-to-Fit wielokrotnego użytku przeznaczonych do użytku w szczególności z systemem weryfikacyjnym 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear. Te wkładki są tym samem modelem, co standardowy, ale z dopasowaniem do systemu 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation. System wystawia ocenę pozytywną lub negatywną na podstawie indywidualnego wskaźnika tłumienia (PAR) pracownika noszącego wkładki 3M. Te wkładki testowe pozwalają pracodawcom określić poziom ochrony zapewniany przez konkretny model wkładki. Pracownicy mogą korzystać z wersji wkładek testowych używanych w miejscu pracy oraz ocenić ich dopasowanie i zgodność. Przy użyciu wkładek testowych system 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation mierzy skuteczność ochrony słuchu wewnątrz ucha pracownika, zapewniając dokładne, jakościowe wyniki. Te wkładki testowe są przeznaczone wyłącznie do użytku z systemem i nie nadają się do stosowania jako ochronniki słuchu. W każdym pudełku znajduje się 50 par.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Ilość kasetek 50
Kolor produktu Żółty
Kształt wkładki Z kołnierzem
Linia produktów E-A-Rfit
Marki E-A-R™
Materiał Polimer elastomerowy
Rodzaj produktu Sondowane testowe zatyczki do uszu
Zastosowanie Badanie zdrowia i bezpieczeństwa

Produkty Powiązane