Nauszniki spawalnicze 3M™ PELTOR™ H505B

 • 3M ID 7000103787
 • UPC 04046719509201

Certyfikat CE i testowanie zgodnie z normą EN 352 pod kątem redukcji hałasu do 24 dB

Nowoczesna, stylowa, wąska linia nausznika

Półmiękka miseczka, która minimalizuje przenoszenie dźwięku drapania

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 47KB)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Certyfikat CE i testowanie zgodnie z normą EN 352 pod kątem redukcji hałasu do 24 dB
 • Nowoczesna, stylowa, wąska linia nausznika
 • Półmiękka miseczka, która minimalizuje przenoszenie dźwięku drapania
 • Zaprojektowane do użytku z naszymi przyłbicami spawalniczymi, takimi jak przyłbice spawalnicze 3M™ Speedglass™ z serii 9100
 • Dwupunktowa więźba zapewnia zrównoważony, stały nacisk i wygodę noszenia przez cały dzień
 • Miękkie poduszki uszczelniające z pianki zmniejszają ucisk wokół uszu

Nauszniki spawalnicze 3M™ PELTOR™ H505B mają niską konstrukcję z pałąkiem nakarkowym i są przeznaczone do stosowania z przyłbicami spawalniczymi, takimi jak przyłbice spawalnicze 3M™ Speedglas™ z serii 9100. Ochrona obniżająca poziom hałasu do 24 dB zapewnia umiarkowane tłumienie wymagane w większości zastosowań spawalniczych.

Zapewnij sobie wygodną ochronę słuchu podczas spawania dzięki nausznikom spawalniczym 3M™ PELTOR™ H505B. Zostały one specjalnie zaprojektowane do użytku z przyłbicami spawalniczymi, takimi jak przyłbice spawalnicze 3M™ Speedglass™ z serii 9100, i mają nowoczesną, stylową, zgrabną konstrukcję. Niskoprofilowa konstrukcja nie tylko dobrze wygląda, ale również dobrze leży pod większością przyłbic spawalniczych, a półmiękka miseczka minimalizuje przenoszenie dźwięków drapania, które mogą rozpraszać uwagę. Nasze nauszniki przeciwhałasowe z pałąkiem nakarkowym zostały przetestowane zgodnie z normą EN 352 i CE i obniżają poziom hałasu do 24 dB. Miękkie poduszki z pianki pomagają zmniejszyć ucisk wokół uszu, dzięki czemu są wygodne w noszeniu przez długi czas. Dzięki dwupunktowej więźbie zapewniającej zrównoważony rozkład nacisku te zaawansowane nauszniki zapewniają komfort i bezpieczeństwo wymagane przez profesjonalistów . Poduszki uszczelniające i wkładki piankowe są dostępne jako zestawy higieniczne. Można je łatwo wymieniać w razie zużycia lub uszkodzenia, przedłużając cykl życia produktu.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.