Kaptury ze zintegrowaną więźbą 3M™ Versaflo™, seria S-400

 • Dostępne opcje
 • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy, twarzy, szyi i ramion

Chroni twarz i oczy przed rozbryzgami cieczy oraz cząstkami unoszącymi się w powietrzu o niskiej energii i pyłem (klasa F)

Odpowiednia do zastosowań, w których wymagana jest częsta wymiana całego nagłowia lub gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 353KB)
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy, twarzy, szyi i ramion
 • Chroni twarz i oczy przed rozbryzgami cieczy oraz cząstkami unoszącymi się w powietrzu o niskiej energii i pyłem (klasa F)
 • Odpowiednia do zastosowań, w których wymagana jest częsta wymiana całego nagłowia lub gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom
 • Do użytku z niektórymi systemami z wymuszonym przepływem powietrza i aparatami powietrznymi z liniowym doprowadzeniem powietrza 3M™
 • Wyposażona w przyłącze obrotowe z mechanizmem szybkiego odłączania 3M™ Quick Release Swivel (QRS)
 • Uniwersalna, ekonomiczna dwuwarstwowa folia polipropylenowa typu spunbond/laminowana

Kaptur 3M™ Versaflo™ ze zintegrowaną więźbą serii S-400 zapewnia osłonę głowy, twarzy, szyi oraz ramion, a także chroni oczy oraz twarz przed rozbryzgami cieczy i unoszącymi się cząstkami o niskiej energii kinetycznej, a także pyłem. Może być używana z systemami z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ i systemami z doprowadzaniem powietrza w wielu różnych zastosowaniach.

Uzyskaj ochronę głowy, oczu i twarzy dzięki kapturowi 3M™ Versaflo™ z serii S, S-433L w rozmiarze L podczas pracy w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym. Zintegrowana więźba nagłowna zapewnia osłonę głowy, twarzy, szyi i ramion, a osłona chroni oczy i twarz przed rozbryzgami cieczy, unoszącymi się cząstkami o niskiej energii kinetycznej i pyłem. Nasze ekonomiczne nagłowie zostało wyprodukowane z dwuwarstwowego, laminowanego materiału foliowego. Zintegrowana więźba sprawia, że nadaje się ono do zastosowań wymagających częstej wymiany całego nagłowia lub tam, gdzie tkanina zewnętrzna w mniejszym stopniu ulega zabrudzeniom. Elementy więźby i wlotu powietrza można łatwo zdemontować i rozdzielić w celu segregacji odpadów. Nie wymaga montażu, dzięki czemu można go używać od razu po wyjęciu z pudełka. Osłona głowy posiada certyfikat CE i jest zgodna z normami EN14594 3A, EN 12941 TH3 i EN 166:2:F:3.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.