3M™ Wkładki przeciwhałasowe na pałąku, 1310

 • 3M ID 7100089592
 • UPC 04054596139541

Skuteczność tłumienia do 26 dB.

Elastyczna konstrukcja pałąka pomaga utrzymać stały nacisk na komfortowym poziomie, niezależnie od rozmiaru głowy.

Innowacyjny elastyczny pałąk zapewnia optymalne dopasowanie i najwyższy komfort.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Skuteczność tłumienia do 26 dB
 • Elastyczna konstrukcja pałąka pomaga utrzymać stały nacisk na komfortowym poziomie, niezależnie od rozmiaru głowy
 • Innowacyjny elastyczny pałąk zapewnia optymalne dopasowanie i najwyższy komfort
 • Nadają się do noszenia pod brodą lub za głową
 • Dostępne są wymienne końcówki douszne 3M™ 1311

Wkładki przeciwhałasowe na pałąku 3M™ E-A-R™ 1310 zostały wyposażone w opatentowany, elastyczny pałąk nagłowny, który dopasowuje się do ruchów szczęki i głowy, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie przy stałym, niskim nacisku w uchu. Nasz niebieski, wytrzymały pałąk z tworzywa acetalowego został zaprojektowany, aby dobrze leżeć zarówno za głową, jak i pod brodą, dzięki czemu jest idealny dla osób narażonych na przerywany hałas.

Zapewnij komfortową i bezpieczną ochronę słuchu dzięki wkładkom przeciwhałasowymi na pałąku 3M™ E-A-R™ 1310. Zapewniają tłumienie do 26 dB w przypadku środowisk o umiarkowanie wysokim poziomie hałasu. Wkładki przeciwhałasowe na pałąku 3M™ E-A-R™ 1310 zostały wyposażone w opatentowany, elastyczny pałąk nagłowny, który dopasowuje się do ruchów szczęki i głowy, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie przy stałym, niskim nacisku w uchu oraz dobre uszczelnienie. Konstrukcja pałąka została zoptymalizowana pod kątem minimalizacji kontaktu z odzieżą, co zmniejsza przenoszenie hałasu. Nasze wkładki na pałąku dobrze leżą zarówno za głową, jak i pod brodą, oraz ułatwiają utrzymanie stałego, komfortowego nacisku w uchu niezależnie od rozmiaru głowy. Konstrukcja z pałąkiem ułatwia trzymanie wkładek przeciwhałasowych przy sobie przez cały czas, co jest wygodne przy częstym wchodzeniu do środowiska o wysokim poziomie hałasu i wychodzeniu z niego. Pałąk jest wielokrotnego użytku. Końcówki są jednorazowe i wymienne. Wykonane są z miękkiej, wolno rozszerzającej się pianki PU, która zapewnia wygodne uszczelnienie przy zmniejszonym nacisku lekkiego pałąka o wadze 13 g. Końcówki można zastąpić wymiennymi końcówkami dousznymi 3M™ 1311. Dzięki brakowi konieczności ich rolowania są bardziej higieniczne i uszczelniają wejście do kanału słuchowego, gwarantując optymalny komfort oraz wysoki poziom zadowolenia użytkownika.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.