Wkładki przeciwhałasowe na pałąku 3M™ 1310

  • 3M ID 7100089592
  • UPC 04054596139558,04054596139541,04054596139572,04054596139565

Skuteczność tłumienia do 26 dB.

Elastyczna konstrukcja pałąka pomaga utrzymać stały nacisk na komfortowym poziomie, niezależnie od rozmiaru głowy.

Innowacyjny elastyczny pałąk zapewnia optymalne dopasowanie i najwyższy komfort.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 59KB)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Skuteczność tłumienia do 26 dB
  • Elastyczna konstrukcja pałąka pomaga utrzymać stały nacisk na komfortowym poziomie, niezależnie od rozmiaru głowy
  • Innowacyjny elastyczny pałąk zapewnia optymalne dopasowanie i najwyższy komfort
  • Nadają się do noszenia pod brodą lub za głową
  • Dostępne są wymienne końcówki douszne 3M™ 1311

Wkładki przeciwhałasowe na pałąku 3M™ E-A-R™ 1310 zostały wyposażone w opatentowany, elastyczny pałąk nagłowny, który dopasowuje się do ruchów szczęki i głowy, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie przy stałym, niskim nacisku w uchu. Nasz niebieski, wytrzymały pałąk z tworzywa acetalowego został zaprojektowany, aby dobrze leżeć zarówno za głową, jak i pod brodą, dzięki czemu jest idealny dla osób narażonych na przerywany hałas.

Zapewnij komfortową i bezpieczną ochronę słuchu dzięki wkładkom przeciwhałasowymi na pałąku 3M™ E-A-R™ 1310. Zapewniają tłumienie do 26 dB w przypadku środowisk o umiarkowanie wysokim poziomie hałasu. Wkładki przeciwhałasowe na pałąku 3M™ E-A-R™ 1310 zostały wyposażone w opatentowany, elastyczny pałąk nagłowny, który dopasowuje się do ruchów szczęki i głowy, co zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie przy stałym, niskim nacisku w uchu oraz dobre uszczelnienie. Konstrukcja pałąka została zoptymalizowana pod kątem minimalizacji kontaktu z odzieżą, co zmniejsza przenoszenie hałasu. Nasze wkładki na pałąku dobrze leżą zarówno za głową, jak i pod brodą, oraz ułatwiają utrzymanie stałego, komfortowego nacisku w uchu niezależnie od rozmiaru głowy. Konstrukcja z pałąkiem ułatwia trzymanie wkładek przeciwhałasowych przy sobie przez cały czas, co jest wygodne przy częstym wchodzeniu do środowiska o wysokim poziomie hałasu i wychodzeniu z niego. Pałąk jest wielokrotnego użytku. Końcówki są jednorazowe i wymienne. Wykonane są z miękkiej, wolno rozszerzającej się pianki PU, która zapewnia wygodne uszczelnienie przy zmniejszonym nacisku lekkiego pałąka o wadze 13 g. Końcówki można zastąpić wymiennymi końcówkami dousznymi 3M™ 1311. Dzięki brakowi konieczności ich rolowania są bardziej higieniczne i uszczelniają wejście do kanału słuchowego, gwarantując optymalny komfort oraz wysoki poziom zadowolenia użytkownika.

Zasoby

Produkty powiązane

Ilość kasetek 50
Linia produktów Przemysł spożywczy
Marki E-A-R™
Połączone Tak
Sugerowany typ przemysłu Bezpieczeństwo żywności i mikrobiologia
Wielokrotnego użytku Tak
Wskaźnik tłumienia (SNR) 26 Decibel
Ze sznurkiem Nie

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M