3M™ Osłona butów 3M™ 442

 • 3M ID 7000089720
 • UPC 04046719402885

Ochrona obuwia przeznaczona dla pracowników malarni, przemysłu i nie tylko

Wykonane z mikroporowatego laminatu PE dla lepszej ochrony

Ochraniacze na buty mają powłokę antystatyczną, które pomaga zredukować gromadzenie się ładunków elektrostatycznych i zmniejszyć uciążliwe wyładowania

Zobacz więcej szczegółów
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Ochrona obuwia przeznaczona dla pracowników malarni, przemysłu i nie tylko
 • Wykonane z mikroporowatego laminatu PE dla lepszej ochrony
 • Ochraniacze na buty mają powłokę antystatyczną, które pomaga zredukować gromadzenie się ładunków elektrostatycznych i zmniejszyć uciążliwe wyładowania
 • Rozmiar uniwersalny z gumką u góry, aby zapewnić dobre dopasowanie
 • Podeszwa i cholewka wykonane z tego samego laminatu PE
 • Ochrona butów przeznaczona do stosowania ze wszystkimi kombinezonami 3M™ (sprzedawana oddzielnie)
 • 150 par w każdym opakowaniu

Ochrona obuwia pracowników, a jednocześnie zapobieganie zanieczyszczeniu miejsca pracy sprawia, że ochraniacze na buty jednorazowego użytku 3M™ 442 są kluczowym elementem każdego systemu ochronnej odzieży roboczej. Noszenie ochraniaczy na buty 3M™, zaprojektowanych z myślą o optymalnej wszechstronności, wygodzie i łatwości użytkowania, zapewnia ochronę butów, która pomaga pracownikom zachować czystość i bezpieczeństwo, dzięki czemu mogą pracować spokojnie.

Bezproblemowe dopasowanie i wygoda. Wiemy, że w pracy liczy się każda minuta, dlatego nasze ochraniacze na buty jednorazowego użytku łączą łatwość i wygodę bez poświęcania bezpieczeństwa. Dzięki elastycznej taśmie, która dobrze przylega do kostki, ochraniacze na buty można łatwo założyć i zdjąć, zapewniając wygodną ochronę obuwia, która nie będzie przeszkadzać. Lekka ochrona Gdy zmiany są długie, a warunki trudne, wykwalifikowani profesjonaliści docenią odzież ochronną, która jest wygodna i dopasowana do wykonywanego zadania. Nasze ochraniacze na buty są wykonane z trwałego materiału, który pomaga chronić obuwie pracowników. Zapewniają wszechstronność i wartość Gdziekolwiek wykonujesz pracę, firma 3M oferuje kombinezony, które sprostają różnorodnym wymaganiom. Pracownicy docenią to, co oferują nasze ochraniacze na buty, dzięki którym są chronieni przy wielu różnych zastosowaniach i w różnych środowiskach pracy.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Cechy Antystatyczny, Elastyczne w kostce
Kolor produktu Biały
Linia produktów Przemysł spożywczy
Marki 3M™
Materiał Laminat
Ochrona Nieszkodliwe płyny i pyły (proste CE)
Rodzaj produktu Nakładka na buty
Rodzaj szwów Stebnowane szwy
Sugerowany typ przemysłu Bezpieczeństwo żywności i mikrobiologia
Typ Elastyczne w kostce
Zastosowanie Czyste pokoje, Produkcja elektroniki, Wyżywienie