troje pracowników medycznych oglądających monitor komputera

Wyszukiwarka instrukcji użytkowania

Instrukcja użytkowania (IFU ang. Instruction For Use)

3M stara się ułatwiać pracę dzięki niezawodnym produktom wysokiej jakości, kompleksowym szkoleniom, dokumentacji oraz wsparciu klinicznemu, technicznemu i obsłudze klienta.

W naszym portalu poświęconym przepisom można łatwo zaleźć instrukcje użytkowania (IFU) produktów 3M z dziedziny ochrony zdrowia.

Do wybranych produktów dostępne są również dodatkowe informacje, takie jak deklaracje zgodności (DoC ang. Declaration of Conformity) i certyfikaty.

 • Laptop na którym widać stronę główną wyszukiwarki IFU 3M, a obok niej stetoskop Littmanna.

   Aby uzyskać dostęp do instrukcji użytkowania produktów 3M, kliknij na poniższy przycisk. Nasz portal dotyczący przepisów otworzy się w nowym oknie przeglądarki.

   Będzie można wyszukać instrukcję użytkowania konkretnego produktu, korzystając z wyszukiwania tekstowego lub przeglądając różne kategorie.

   Instrukcje użytkowania i dodatkowe materiały, takie jak deklaracje zgodności (DoC) i certyfikaty, można przeglądać bezpośrednio lub pobrać w celu późniejszego wykorzystania.

   PRZEJDŹ DO WYSZUKIWARKI instrukcji 3M 


Potrzebujesz dalszej pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać dalszą pomoc.


 • * Informacje zawarte w witrynie wyszukiwarki IFU są przeznaczone dla pracowników ochrony zdrowia. W sprawach związanych ze stanem zdrowia i stosowanymi metodami leczenia oraz informacjami zawartymi w tej witrynie, w tym również na temat ryzyka i korzyści związanych z określonymi produktami i usługami, które mogą być omawiane w tej witrynie, pacjenci powinni konsultować się z lekarzem prowadzącym. Dokumenty mogą się zmieniać, więc kiedy chcesz z nich skorzystać, zawsze sprawdzaj ich najbardziej aktualną wersję na stronie wyszukiwarki IFU. Uwaga: wyszukiwanie według numeru produktu nie zawsze pozwala znaleźć właściwą wersję IFU danego produktu. IFU znajdowane przy użyciu tej metody mogą być używane tylko do celów informacyjnych i nie mogą być używane zamiast rzeczywistych etykiet produktów.