Dział Motoryzacyjny 3M - często zadawane pytania

Dział Motoryzacyjny 3M produkuje i wprowadza na rynek produkty przeznaczone dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz ich dostawców.

 • Firma 3M została założona w 1902 roku, a pierwszy produkt dla branży motoryzacyjnej pojawił się w 1915 roku - był to przełomowy środek ścierny 3M™ Wetodry™. Następnie, w 1926 roku, wprowadziliśmy taśmy maskujące, które umożliwiły lakierniom stosowanie dwóch odcieni lakieru przy zapewnieniu wyraźnych granic między kolorami. Od tamtej pory 3M stworzyło wiele innych innowacyjnych produktów dla branży motoryzacyjnej.
 • Dział Motoryzacyjny 3M produkuje i sprzedaje ponad 1000 różnych produktów do aplikacji wewnątrz lub na zewnątrz pojazdów lub wykorzystania w procesie produkcji. Są one stosowane do nadwozi, w lakierniach, do podwozi, układu napędu, jak również wewnątrz i na zewnątrz pojazdów. Zobacz Katalog Produktów 3M dla branży motoryzacyjnej, gdzie znajdziesz pełną listę rozwiązań konstrukcyjnych, inżynieryjnych i produkcyjnych.

 • 3M odnotowuje sprzedaż przekraczającą 30 mld dolarów i działa na skalę międzynarodową. Nasze oddziały są dostępne w ponad 65 krajach na całym świecie, a nasze produkty można kupić w 200 krajach.


  Produkty i usługi motoryzacyjne 3M są dostępne na całym świecie za pośrednictwem sieci regionalnych centrów sprzedażowych i technicznych zlokalizowanych wszędzie tam, gdzie produkowane są pojazdy.


  Produkty motoryzacyjne 3M są wytwarzane w ponad 30 zakładach na całym świecie. Nasze działania w obszarze badań i rozwoju są prowadzone w trzech dedykowanych laboratoriach w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Japonii.


  Przejdź do globalnej strony OEM & Tier.

 • "Innowacyjna". 3M jest uważane za jedną z najbardziej innowacyjnych firm na całym świecie. Działamy na rynku od 114 lat i w tym czasie opracowaliśmy wiele złożonych, kluczowych technologii, które są wykorzystywane w całej firmie 3M, by dostarczać wyjątkowych rozwiązań spełniających potrzeby naszych klientów z różnych branż.


  Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów z branży motoryzacyjnej, by, bazując na naszej technologii, stworzyć nowe, często przełomowe rozwiązania.

 • Zapraszamy do skorzystania z naszej strony kontaktowej.
Dołącz do nas
Zmień lokalizację
Polska - polski