Zastosowania

Zastosowania

  • Różni kierowcy mają różne style jazdy, ale wszyscy pragną samochodu, który im się spodoba i będzie się świetnie prowadził. Stwórz atrakcyjne wnętrze pojazdu i spraw, by jego sylwetka przykuwała wzrok, korzystając z asortymentu produktów 3M.

  • Dla klientów kupujących nowe samochody bardzo ważna jest ich cena, dlatego też musisz zadbać o maksymalne obniżanie kosztów. Pozwól 3M pomóc Ci w optymalizacji procesów, zmniejszeniu liczby stosowanych komponentów i redukcji kosztów produkcji.

  • Począwszy od samochodów osobowych, przez autobusy, po pojazdy ciężarowe wszystkim kierowcom zależy na jak najmniejszym zużyciu paliwa. 3M oferuje gamę rozwiązań, które pomagają OEM obniżyć masę pojazdów, co przekłada się na lepszą efektywność paliwową.

  • Cicha i płynna jazda pomaga kierowcom skupić się na drodze i zapewnia komfort pasażerów. Obecnie OEM oferują nowy wymiar komfortu dzięki zastosowaniu produktów 3M do wygłuszania hałasu, wyważania kół, mocowania oraz poprawiających parametry NVH (hałas, wibracje, uciążliwość korzystania).

  • Obniżaj wpływ na środowisko, zmniejszaj ilość odpadów i dostarczaj klientom bardziej przyjaznych dla środowiska pojazdów o niższej emisji spalin oraz wyższej wydajności energetycznej.

Dołącz do nas
Zmień lokalizację
Polska - polski