Niezawodne projektowanie i konstrukcje
 • Ty i Twoi klienci macie jasno sprecyzowane preferencje i wysokie oczekiwania, które Dział Motoryzacyjny 3M stara się zaspokoić poprzez współpracę zmierzającą do realizacji Waszych celów. Dysponujemy odpowiednimi rozwiązaniami, które umożliwią osiągnięcie takich celów w obszarze konstrukcji, produkcji i montażu, jak lepsze parametry NVH, obniżenie masy pojazdu, nowoczesny wygląd i komfort użytkownika, optymalizacja i personalizacja procesów. 3M posiada ponad 100 lat doświadczenia i ponad 1000 produktów, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję.

  Oferujemy rozwiązania na każdym etapie procesu projektowania, montażu i wykończenia pojazdów.


Dział Motoryzacyjny 3M dedykowany OEM i dostawcom Tier z branży motoryzacyjnej

Współpraca między 3M a OEM i dostawcami z branży motoryzacyjnej rozpoczęła się w 1915 roku po wprowadzeniu na rynek środków ściernych 3M™ Wetodry™ i Taśmy maskującej Scotch™. Sto lat później 3M dostarcza produkty do montażu nadwozia (body-in-white), podwozia, układu napędu, kół, lakierowania oraz aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych w branży motoryzacyjnej. Posiadamy 30 zakładów produkcyjnych i sieć specjalistów na całym świecie, pomagając naszym klientom na etapie konstrukcyjnym, inżynieryjnym i produkcyjnym.


Segmenty Rozwiązań Produkcyjnych

Oferujemy rozwiązania na każdym etapie procesu projektowania i montażu pojazdów.

 • Dział Motoryzacyjny 3M dedykowany OEM oferuje lekkie, oszczędne produkty i rozwiązania przeznaczone do etapu montażu nadwozia (body-in-white), które obniżają masę pojazdu i zwiększają jego wytrzymałość strukturalną.

 • Oferujemy kompleksową gamę produktów, począwszy od środków ściernych, przez kleje mocujące, ciężarki do wyważania kół samochodowych i produkty do uszczelniania hamulców, po części i rozwiązania do podwozia i kół, które pozwolą Ci uzyskać przewagę nad konkurencją.

 • Rozwiązania 3M w obszarze kontroli emisji spalin, fluoropolimerów, rozwiązania termiczne i do akumulatorów zmniejszają emisję spalin, zwiększają wydajność paliwa i wydłużają żywotność akumulatorów, by spełniać standardy w obszarze układu napędu dziś i w przyszłości.

 • Nowoczesne, opływowe, lekkie i trwałe nadwozia dzięki produktom 3M.

 • Począwszy od mikrosfer szklanych, folii zmniejszających odblaski i produktów NVH (hałas, wibracje, uciążliwość działania) po wykończenie wnętrza 3M oferuje rozwiązania do tworzenia nowoczesnych, wygodnych i lżejszych wnętrz pojazdów.

 • Produkty 3M do przygotowania powierzchni przed lakierowaniem i napraw w branży motoryzacyjnej
  Lakiernia

  Dział Motoryzacyjny 3M dedykowany OEM oferuje kompleksową gamę sprawdzonych produktów do przygotowania powierzchni przed lakierowaniem oraz produktów i systemów do usuwania wtrąceń, które pomogą uzyskać wysokiej jakości powłokę lakierniczą.


Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu?

Produkty 3M stale zmieniają się na lepsze, by spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu do swoich potrzeb lub masz inne pytania o rozwiązania 3M, skontaktuj się z nami.

Dołącz do nas
Zmień lokalizację
Polska - polski