1. Polska
 2. Ochrona Zdrowia
 3. Znajdź produkt
Ochrona Zdrowia
Zamów bezpłatną próbkę

Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu nowoczesnego wyrobu. Jesteśmy dumni z systemu ułatwiającego proces projektowania. Jeżeli już wiesz, jakiego produktu potrzebujesz, zamów próbkę. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Zapytaj specjalistę

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu nowoczesnego wyrobu medycznego?
Skontaktuj się z nami aby się dowiedzieć, który produkt 3M jest odpowiedni dla Twojego projektu.


Skontaktuj się z nami


 • Sprawdź nasze rozwiązania

  Od ponad 50 lat 3M jest liderem wśród producentów wyrobów medycznych. W tym czasie nasze zaawansowane technologie przyczyniły się do powstania ponad 10 000 produktów medycznych dostępnych na całym świecie.

  Dział Materiałów i Technologii Medycznych 3M dostarcza producentom, projektantom i dostawcom szeroką gamę taśm medycznych, błon klejowych i półproduktów . Wszystkie z nich są zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjny rozwój w sektorze technologii wyrobów medycznych.


 • Przylepne do skóry
  Kleje do kontaktu ze skórą

  Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze najlepszych komponentów do Twojego rozwiązania, poczynając od materiałów przyjaznych dla skóry, a kończąc na bardzo silnych klejach stosowanych do połączenia komponentów/elementów wyrobu.

  Bez względu na jakiej fazie projektowania jesteś, pomożemy Ci poprawić jakość wyrobu oraz zredukować koszty.

  Dowiedz się więcej

 • Mikropłyny
  Materiały z mikrokanałami

  3M posiada w swojej ofercie materiały z mikrokanałami.

  Posiadamy wiedzę na temat zaawansowanych technologii w projektowaniu i produkcji wyrobów wykorzystujących materiały z mikrokanałami.

  Typowe zastosowania materiałów z mikrokanałami to paski do badania poziomu glukozy we krwi, testy przepływu bocznego oraz inne materiały eksploatacyjne i urządzenia stosowane w diagnostyce klinicznej, molekularnej i immunologicznej.

  Dowiedz się więcej

 • Materiały dla optyków
  Rozwiązania dla optyków

  3M oferuje różne, rozwiązania ułatwiające produkcję oraz przygotowanie wysokiej jakości soczewek.

  3M Press-On™ Optics to soczewki optyczne wykorzystywane do przejściowej korekcji wad wzroku.

  Dowiedz się więcej

 • Konstrukcja wyrobów medycznych
  Konstrukcja wyrobów medycznych

  Kleje medyczne firmy 3M mogą być użyte do łączenia komponentów wyrobów medycznych.

  Oferujemy Ci pomoc techniczną w zakresie projektowania oraz sieć preferowanych firm konwertujących w celu doboru najlepszych komponentów do Twojego rozwiązania, bez względu jak specjalistyczny czy i kompleksowy jest projekt.

  Dowiedz się więcej


 • Ulotka 3M Materiały i Technologie Medyczne

  Dodatkowe materiały

  Oferujemy szeroką gamę komponentów medycznych i składników, które pomogą Ci zaprojektować i zbudować niezawodny, innowacyjny wyrób medyczny.

  Od wstępnego projektu aż do produkcji, oferujemy nasze doświadczenie w przmyśle wyrobów medycznych i szerokie portofolio produktowe, aby było Ci łatwiej wprowadzić na rynek nowe generacje wyrobów medycznych.


Skontaktuj się z nami

Uważny wybór materiałów o wysokiej jakości zmniejsza ryzyko opóźnień w procesie wprowadzania wyrobu.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego aby się dowiedzieć, który produkt firmy 3M jest odpowiedni dla Ciebie.