1. Polska
 2. Ochrona Zdrowia
 3. 3M Dział Medyczny
Ochrona Zdrowia

Antybakteryjny opatrunek, aby zmniejszyć ryzyko infekcji


Zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach

 

Jesteśmy po to, aby dostarczyć ci praktycznych i sprawdzonych argumentów naukowych do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań medycznych.

JESTEM PIELĘGNIARKĄ I INTERESUJĄ MNIE SZKOLENIA

 


Zobacz co profesjonalistki mówią o prewencji zakażeń w szpitalu


Wiedza, która daje możliwości

3M to marka medyczna, której ufają miliony na całym świecie. 3M℠ Health Care Academy bazuje na tym kapitale zaufania i jako platforma edukacyjna łączy społeczność klinicystów, naukowców i specjalistów. Nadrzędnym celem jest poprawa standardów opieki nad pacjentem i szerzenie wiedzy na temat rozwiązań medycznych popartych naukowymi dowodami.

 • Potrzeby pacjenta są różne i zmieniają się każdego dnia, dlatego oferujemy w naszym portfolio innowacyjne, przyjazne skórze i godne zaufania produkty dobrane stosowanie do potrzeb klinicznych. Wybierz właściwe rozwiązanie z gamy profesjonalnych opatrunków do wkłuć naczyniowych i ran oraz produktów medycznych do ochrony skóry.

  Dowiedz się więcej

 • Zaufanie klinicystów i pacjentów jest oparte na dowodach. Zapoznaj się z dowodami naukowymi potwierdzającymi skuteczność kliniczną i efektywność kosztową rozwiązań medycznych 3M.

  Dowiedz się więcej

 • Od prewencji zakażeń do opieki nad przewlekle chorymi i pacjentami wymagającymi intensywnej opieki, w każdym z tych obszarów posiadamy kompetencje, wiedzę oraz rozwiązania produktowe, którym ufają klinicyści i pacjenci. Dołącz do grona specjalistów medycznych czerpiących wiedzę z wysokiej jakości treści edukacyjnych oraz naukowych.

  Dowiedz się więcej


 • Administratorem Państwa danych osobowych jest 3M Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach (05-830 Nadarzyn), Al. Katowicka 117. Dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia z Państwem kontaktu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.


 • Tak      Nie
 • Tak      Nie
 • Przyjmuję do wiadomości, że zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach jest równoznaczne z poinformowaniem i uzyskaniem zgody przełożonych oraz nie koliduje z obowiązkami zawodowymi i regulaminami obowiązującymi w moim miejscu pracy, a także innego rodzaju zobowiązaniami względem osób trzecich.*