Podkładowanie i aplikacja lakieru

Podkładowanie i aplikacja lakieru

 • 3M oferuje szeroką gamę rozwiązań do aplikacji podkładów i lakierów samochodowych, w tym innowacje, takie jak PPS™ System do przygotowania lakieru, a także wprowadzony ostatnio system Accuspray™.

  Innowacyjne rozwiązania dopasowania kolorów, takie jak folia i imitator światła słonecznego, pomagają zidentyfikować odpowiedni kolor oraz odcień, co może zapobiec kosztownym przeróbkom.

  Systemy aplikacji lakieru firmy 3M, to wybór wielu profesjonalnych warsztatów do przygotowywania i aplikacji podkładu, a także mieszania, dopasowywania oraz aplikacji powłoki bazowej i lakieru bezbarwnego.
  Aby zapewnić czystość podczas procesu lakierowania, użyj systemu ochronnego firmy 3M, zapewniającego prostą do zastosowania ochronę kabiny lakierniczej. Wychwytuje on zanieczyszczenia lotne w kabinie lakierniczej i pozwala osiągnąć lepszy efekt lakierowania, co ogranicza nakład pracy przy wykańczaniu.


 • Aplikacja podkładu przy użyciu pistoletów Accuspray™

  Rewolucyjna konstrukcja pistoletu do podkładowania Accuspray™ z systemem HVLP firmy 3M zapewnia wysokiej klasy wykończenie metodą HVLP (wysoka wydajność przy niskim ciśnieniu) za ułamek kosztów. Wymienna głowica sprawia, że każdorazowo po jej wymianie masz wrażenie, że natryskujesz podkład zupełnie nowym pistoletem.

 • Ochrona kabiny lakierniczej z materiałem Dirt Trap

  Firma 3M zastosowała prostą koncepcję ochrony powierzchni i zrewolucjonizowała ją, aby usprawnić proces lakierowania. 3M™ Dirt Trap System ochrony przed zabrudzeniami nie tylko doskonale zabezpiecza powierzchnie, ale stanowi też przełomową innowację, która skutecznie wychwytuje pył, zanieczyszczenia i rozkurz dzięki unikatowej strukturze włókniny

 • Udoskonalony na sześć sposobów.
  • Udoskonalony na sześć sposobów.

  • System 3M™ PPS™, stosowany przez lakierników na całym świecie, od niemal 20 lat znacznie poprawia wydajność i jakość procesu lakierowania. Teraz firma 3M udoskonaliła go jeszcze bardziej zapewniając sześć kluczowych korzyści. Aby dowiedzieć się więcej na temat kolejnej ewolucji w dziedzinie wydajności lakierowania, zapoznaj się z informacjami na temat 3M™ PPS™ Systemu kubków do natrysku linia 2.0 linia.
 • Aplikacja lakieru przy użyciu systemu PPS™

  System do przygotowania lakieru firmy 3M znacznie zwiększa wydajność w ramach procesów podkładowania i lakierowania natryskowego. Zamknięty system miękkich kubków wewnętrznych jednorazowego użytku umożliwia mieszanie, a w razie potrzeby także przechowywanie niezużytego lakieru.
  Czas czyszczenia i zużycie rozpuszczalnika zredukowano do minimum, szczególnie w przypadku użycia z 3M Accuspray™ Systemem pistoletu (tylko podkładu).

 • Imitator światła słonecznego

  3M PPS Imitator światła słonecznego II pomaga dobrać właściwy kolor i odcień przed natryskiwaniem, minimalizując liczbę przeróbek.