1. Komunikacja

Komunikacja

webLoaded = "false"
 • W dniu 4 czerwca 2018 r. 3M ogłosiło, że zakończyło sprzedaż działu łączności do Corning Incorporated. Firma 3M będzie nadal wspierać tę witrynę przez okres przejściowy. Po tym okresie nastąpi przekierowanie na stronę firmy Corning.
Wieża komunikacyjna
Z naszymi pomysłami świat staje się bliższy.
Produkty - Komunikacja

Komunikacja

Zdobądź przewagę nad konkurencją.

Zapewnij sobie niższy koszt pozyskiwania klientów i wyższy zwrot z inwestycji dzięki znaczącym oszczędnościom w zakresie nakładu pracy, kosztów operacyjnych i kosztów utrzymania — wszystko to dzięki naszym bezprzewodowym rozwiązaniom.

 

 • Usprawnianie sieci i ułatwienie połączeń na całym świecie.

  W miarę rozwoju łączności na całym świecie potrzebujemy jeszcze bardziej niezawodnych, wydajnych i globalnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Potrzebujemy systemów, które rozwiążą przyszłe problemy dotyczące łączności już dziś. Właśnie takie rozwiązania zapewnia firma 3M. 

  Od zabezpieczeń wież bezprzewodowych przed warunkami atmosferycznymi do bezwodnych systemów wygaszania pożarów chroniący centra danych — nasze technologie zmieniają sposób projektowania, montażu, ochrony i konserwacji sieci.

 

 • Produkty  związane z Komunikacją

  Zajrzyj na 3M USA, żeby zapoznać się ze wszystkimi produktami dotyczącymi Komunikacji.

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcejArrow


Innowacja w działaniu

Innowacja w działaniuInformacje na temat rynków związanych z komunikacją w ramach obszaru działalności firmy 3M

 • Jesteśmy ekspertami we wspomaganiu rozwiązań łączących sieci na całym świecie. Od światłowodów i paneli krosowych, aż po rozwiązania FTTH i przewody krosowe — pomożemy Ci stworzyć systemy łączące ludzi na całym świecie. W tej niezwykle szybko zmieniającej się branży zapewniamy globalną bazę wiedzy w zakresie produkcji, dystrybucji i technologii, umożliwiającą przyspieszenie przekazów wideo, wzmocnienie funkcjonowania wieży bezprzewodowych oraz ułatwienie komunikacji na miejscu pracy.

   

Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski