1. Górnictwo Przemysł Naftowy i Gazowy

Górnictwo Przemysł Naftowy i Gazowy

Rafineria i zakłady chemiczne
Wydobywamy nowe pomysły, abyś rozwijał się coraz lepiej.
Produkty - Górnictwo, Przemysł Naftowy i Gazowy

Górnictwo,  Przemysł Naftowy i Gazowy

Zwiększamy produktywność, aby Twoja firma mogła wyprzedzić konkurencję.

Rozumiemy, na czym polega praca w trudnych warunkach, w miejscach, które stanowią wyzwanie. Wydobywanie minerałów jest częścią DNA naszej firmy. Korzystamy z szerokiej znajomości branży oraz doświadczenia będącego wynikiem cięzkiej pracy, tak abyś mógł wykorzystać nasze innowacyjne rozwiązania i nadać dynamikę Twoim postępom.


Produkty związane z górnictwem, przemysłem naftowym i gazowym

Zobacz wszystkie produkty

 

 • Zwiększamy produktywność, aby Twoja firma mogła wyprzedzić konkurencję.

  Rozumiemy na czym polega praca w trudnych warunkach, w miejscach, które stanowią wyzwanie. Wydobywanie minerałów jest częścią DNA naszej firmy. Korzystamy z szerokiej znajomości branży oraz doświadczenia będącego wynikiem cięzkiej pracy, tak abyś mógł wykorzystać nasze innowacyjne rozwiązania i nadać dynamikę Twoim postępom.

 • Produkty związane z Górnictwem, Przemysłem Naftowym i Gazowym

  Dokładnie przyglądamy się rozwojowi technologii, wsłuchujemy w potrzeby ludzi. Nasze produkty i innowacyjne rozwiązania są odpowiedzią na oczekiwania zarówno rynku, jak i ostatecznych użytkowników

   

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcej Arrow


Innowacja w działaniu

Innowacja w działaniuO rynkach górniczych, ropy naftowej i gazu w firmie 3M

 • Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 100 lat temu jako firma górnicza. Dzisiaj umożliwiamy naszym klientom wykorzystywanie naszego doświadczenia w zakresie wydobywania, transportu, produkcji i bezpieczeństwa w ich innowacyjnych i globalnych zastosowaniach górniczych, naftowych i gazowych. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy nasi pracownicy mogą spokojnie wykonywać zadania związane z technologią szczelinowania hydraulicznego, wiercenia kierunkowego i rafinacji petrochemicznej. W ten sposób przyczyniamy się do zmaksymalizowania inwestycji aktywów firm górniczych, naftowych oraz gazowych, aby mogły czerpać ze swoich zasobów jak najwięcej.

Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski