1. Polska
 2. Górnictwo Przemysł Naftowy i Gazowy

Górnictwo Przemysł Naftowy i Gazowy

Rafineria i zakłady chemiczne
Wydobywamy nowe pomysły, abyś rozwijał się coraz lepiej.
Produkty - Górnictwo, Przemysł Naftowy i Gazowy

Górnictwo,  Przemysł Naftowy i Gazowy

Zwiększamy produktywność, aby Twoja firma mogła wyprzedzić konkurencję.

Rozumiemy, na czym polega praca w trudnych warunkach, w miejscach, które stanowią wyzwanie. Wydobywanie minerałów jest częścią DNA naszej firmy. Korzystamy z szerokiej znajomości branży oraz doświadczenia będącego wynikiem cięzkiej pracy, tak abyś mógł wykorzystać nasze innowacyjne rozwiązania i nadać dynamikę Twoim postępom.


Produkty związane z górnictwem, przemysłem naftowym i gazowym

Zobacz wszystkie produkty

 

 • Zwiększamy produktywność, aby Twoja firma mogła wyprzedzić konkurencję.

  Rozumiemy na czym polega praca w trudnych warunkach, w miejscach, które stanowią wyzwanie. Wydobywanie minerałów jest częścią DNA naszej firmy. Korzystamy z szerokiej znajomości branży oraz doświadczenia będącego wynikiem cięzkiej pracy, tak abyś mógł wykorzystać nasze innowacyjne rozwiązania i nadać dynamikę Twoim postępom.

 • Produkty związane z Górnictwem, Przemysłem Naftowym i Gazowym

  Dokładnie przyglądamy się rozwojowi technologii, wsłuchujemy w potrzeby ludzi. Nasze produkty i innowacyjne rozwiązania są odpowiedzią na oczekiwania zarówno rynku, jak i ostatecznych użytkowników

   

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

  Dowiedz się więcej Arrow


Innowacja w działaniu

Innowacja w działaniuO rynkach górniczych, ropy naftowej i gazu w firmie 3M

 • Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 100 lat temu jako firma górnicza. Dzisiaj umożliwiamy naszym klientom wykorzystywanie naszego doświadczenia w zakresie wydobywania, transportu, produkcji i bezpieczeństwa w ich innowacyjnych i globalnych zastosowaniach górniczych, naftowych i gazowych. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy nasi pracownicy mogą spokojnie wykonywać zadania związane z technologią szczelinowania hydraulicznego, wiercenia kierunkowego i rafinacji petrochemicznej. W ten sposób przyczyniamy się do zmaksymalizowania inwestycji aktywów firm górniczych, naftowych oraz gazowych, aby mogły czerpać ze swoich zasobów jak najwięcej.