3M™ Zmywacz do matowej folii do oklejania pojazdów

3M™ Zmywacz do matowej folii do oklejania pojazdów

Skuteczny sposób czyszczenia i konserwacji matowych folii do oklejania pojazdów

Instalatorzy folii do oklejania pojazdów dobrze wiedzą, jak trudno jest zachować doskonały wygląd matowej folii na pojeździe ze względu na zabrudzenia, kurz i ślady deszczu. Samochody oklejone foliami matowymi wymagają regularnego czyszczenia, by zachowały atrakcyjny wygląd. W przeszłości dostępne zmywacze mogły uszkodzić winylową powierzchnię folii i spowodować utratę jej matowego wykończenia.

3M™ Zmywacz do matowej folii do oklejania pojazdów to wyjątkowa receptura stworzona przez profesjonalnych użytkowników do łagodnego, a jednocześnie skutecznego oczyszczania matowych folii i zachowania ich matowego wykończenia.

Płynny zmywacz jest dostępny w 750 ml butelkach i jest łatwy w użyciu. Wystarczy nalać niewielką ilość płynu na ściereczkę Scotch-Brite™ High Performance (lub podobną), by usunąć zabrudzenia kolistymi ruchami. W przypadku silniej przywartych zanieczyszczeń, należy nalać niewielką ilość zmywacza na gąbkę i, lekko dociskając ją do powierzchni, usunąć zabrudzenia. Po oczyszczeniu powierzchnię należy przetrzeć zwilżoną ściereczką, by usunąć brudny płyn z powierzchni folii, a następnie osuszyć miękką ściereczką.

Proste, nieprawdaż?


Prezentowane filmy

Dowiedz się więcej o zaletach Zmywacza 3M do matowej folii do oklejania pojazdów