1. Wszystkie produkty 3M
51 wyników 
 • Opatrunki specjalistyczne na rany
 • 51 wyników 
  3M Wound Care
  • W 3M zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie ran jest skomplikowane i wymagające, a lekarze muszą dostosowywać opatrunki do zmieniających się poziomów wysięku i konturów ciała. Nasze opatrunki Tegaderm™ sprawiają, że łatwiej jest utrzymać równowagę wilgoci potrzebną do optymalnego gojenia się rany. Są one dostępne w różnych rozmiarach, kształtachi o zdolności wchłaniania różnych ilości płynów, dzięki czemu pomogą Ci radzić sobie nawet z trudnymi do opatrzenia ranami.
  • 3M Tegaderm Absorben Clean Acrylic Dressing

   3M™ Tegaderm™ Absorbent – Specjalistyczny przezroczysty opatrunek polimerowy posiada unikalną przezroczystą warstwę i możliwość kontroli płynów, która pozwala na monitorowanie rany bez zmiany opatrunku.


  • 3M Tegaderm Ag Mesh Dressing

   3M™ Tegaderm™ Alginate Ag- Opatrunek alginianowy z kompleksem jonów srebra to opatrunek z gazy zapewniający szybko działającą, długotrwałą, wszechstronną i przeciwbakteryjną ochronę rany w przystępnej cenie.


  • 3M Tegaderm Hydrocolloid Adhesive Dressings

   3M™ Tegaderm™ Hydrocolloid – Specjalistyczny opatrunek hydrokoloidowy utrzymuje optymalną wilgotność środowiska rany, co stwarza sprzyjające warunki do jej gojenia. Dostępny jest w wielu rozmiarach, aby zaspokoić potrzeby różnych pacjentów. W ofercie znajduje się m.in. opatrunek zaprojektowany specjalnie dla okolicy krzyżowej. Te chłonne i bardzo wygodne opatrunki pozostają na miejscu przez długi czas i mogą być stosowane nawet na najbardziej ryzykownych obszarach skóry i do ochrony przed tarciem.

    


  • 3M Tegaderm Alginate Dressing

   3M™ Tegaderm™ Alginate utrzymuje wilgotne środowisko gojenia się ran.

   Opatrunek alginianowy 3M™ Tegaderm™ i idealnie nadaje się do opatrywania umiarkowanie do silnie wysiękowych, częściowych lub pełnej grubości ran.

   3M™ Tegaderm™ Alginate Ag- Opatrunek alginianowy z kompleksem jonów srebra posiada przeciwdrobnoustrojowe srebro i żelową, chłonną warstwę, a także charakteryzuje się wytrzymałością włókien. Pozwala to radzić sobie z krytycznie umiejscowionymi ranami lub takimi ze zwiększonym ryzykiem zakażenia.


  • 3M Tegaderm Hyrdrogel Wound Filler

   3M™ Tegaderm™ Hydrogel – Specjalistyczny hydrożelowy wypełniacz rany jest amorficznym hydrożelem pomagającym zapewnić wilgotne środowisko rany w celu wzmocnienia procesu gojenia. Rozmiar tubki pozwala na wygodne użycie u jednego pacjenta. Jest wolny od konserwantów i łatwy do zastosowania.


  • 3M Tegaderm Non-Adherent Contact Layer

   3M™ Tegaderm™ Contact – pierwotny opatrunek kontaktowy chroni ranę, redukuje ból podczas zmiany opatrunków i nie utrudnia absorpcji wysięku przez opatrunek wtórny.


  • 3M Tegaderm +Pad Film Dressing

   3M™ Tegaderm™ + Pad - Przezroczysty opatrunek z warstwą chłonną zmniejsza ból przy usuwaniu opatrunku i zapewnia przejrzystą, sterylną barierę ochronną dla rany. Folia samoprzylepna naturalnie się przystosowuje, trzyma mocno zapewnia integralność skóry. Szeroka gama standardowych rozmiarów i kształtów zapewnia precyzyjne nakładanie opatrunku.

   Dowiedz się więcej


  • 3M Medipore +Pad Soft Cloth Adhesive Wound Dressing

   3M™ Medipore™ + Pad – Włókninowy opatrunek z warstwą chłonną jest delikatnym i dopasowującym się chłonnym opatrunkiem. Skraca czas aplikacji, dostosowuje się do nierówności anatomicznych, jest porowaty i oddychający.


  Wyświetlanie 1-24 of 51 pasujących produktów
  Porównaj najwyżej trzy produkty:
  Porównaj
  Dołącz do nas
  Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
  Zmień lokalizację
  Polska - polski