1. Wszystkie produkty 3M
51 wyników 
51 wyników 
3M Tegaderm

Opatrunki z linii 3M™ Tegaderm™

 • Pozytywne efekty możliwe dzięki nauce.

  Od czasu wprowadzenia pierwszych opatrunków Tegaderm™ ponad trzydzieści lat temu, 3M współpracuje z pracownikami służby zdrowia na całym świecie w celu opracowania produktów, które upraszczają i poprawiają praktyki opieki nad pacjentami.

  Dzisiaj marka Tegaderm™ oferuje szeroką gamę produktów, która obejmuje opatrunki do wkłuć naczyniowych, opatrunki do pielęgnacji ran i opatrunki pooperacyjne. Dodatkowo zapewniamy wszelkie szkolenia, edukację i możliwości rozwoju zawodowego.

  Każdego dnia, inspirują nas wszyscy pracownicy służby zdrowia starający się zapewnić pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Cenimy sobie zaufanie, jakim nas darzą i jesteśmy zobowiązani do kontynuowania rozwoju produktów i idei, które podnoszą standard opieki medycznej.

3M™ Tegaderm™ Opatrunki do wkłuć naczyniowych

 • Opatrunki bakteriobójcze 3M Tegaderm

  Opatrunki bakteriobójcze

  3M™ Tegaderm™ CHG – Bakteriobójczy opatrunek mocujący do cewników naczyniowych z glukonianem chlorheksydyny zapewnia ochronę antybakteryjną, widoczność miejsca wkłucia, stabilizację cewnika oraz zarządzanie wilgocią, a wszystko to w jednym produkcie, aby pomóc spełnić swoją rolę w zakresie bezpieczeństwa pacjenta, zaufania lekarza i kosztów opieki.

  Dowiedz się więcej o Opatrunkach bakteriobójczych Tegaderm™

 • 3M Tegaderm Opatrunki mocujące

  Opatrunki mocujące

  3M™ Tegaderm™ I.V. Advanced - Zaawansowany opatrunek mocujący do cewników naczyniowych pomoże zapewnić wyjątkową opiekę nad pacjentem poprzez umożliwienie zaawansowanego zamocowania cewnika, 7-dniowego czasu stosowania, delikatności podczas odklejania ze skóry, i kontrolę wilgoci pod opatrunkiem.

  Dowiedz się więcej o Opatrunkach mocujących Tegaderm™

 • 3M Tegaderm Opatrunek przezroczysty na rolce

  Standardowe opatrunki

  Opatrunki Tegaderm™ są oddychające, sterylne, przezroczyste, wodoodporne i zapewniają barierę przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi.*

  Dowiedz się więcej o standardowych opatrunkach Tegaderm™

  * Testy in vitro wskazują, że opatrunki 3M Tegaderm, w tym opatrunek 3M Tegaderm™ CHG – Bakteriobójczy opatrunek mocujący do cewników naczyniowych z glukonianem chlorheksydyny zapewnia barierę przed wirusami o średnicy 27 nm lub większej, gdy opatrunek pozostaje w stanie nienaruszonym i bez wycieków.

Opatrunki chirurgiczne i opatrunki na rany 3M™ Tegaderm™

 • 3M™ Tegaderm™ High Performance Foam – Specjalistyczny opatrunek piankowy o wysokiej efektywności

  Opatrunki na rany

  W 3M™ rozumiemy, że leczenie ran jest skomplikowane, wymagające od lekarzy dostosowania opatrunków do zmieniających się poziomów wysięku i nierówności anatomicznych. Nasze opatrunki Tegaderm™ sprawiają, że łatwiej jest utrzymać równowagę wilgoci potrzebnej do optymalnego gojenia się rany.

  Dowiedz się więcej o opatrunkach Tegaderm™

 • 3M Tegaderm +Pad

  Opatrunki chirurgiczne

  Rozumiemy, że potrzebujesz efektywnych produktów pooperacyjnych, które zapewnią ochronę nowo powstałej tkanki. W 3M™ oferujemy łatwe w użyciu, efektywne kosztowo opatrunki, które wykorzystują najlepsze rozwiązania technologiczne i przyczyniają się do poprawy

  Dowiedz się więcej o Opatrunkach chirurgicznych Tegaderm™

 • FAQs

  Find the answer to the most frequently asked questions regarding 3M Health Care

  Go to FAQs

 • Education & Events

  Join the 3M Health Care Academy and broaden your professional knowledge

  Find out more

 • Contact us

  If you have a question about a 3M Health Care product or service, please get in touch

  Contact us now

Wyświetlanie 1-24 of 51 pasujących produktów
Porównaj najwyżej trzy produkty:
Porównaj
Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski