1. Wszystkie produkty 3M

Materiały zaawansowane

 
26 wyników 
 • Materiały zaawansowane
 • Materiały zaawansowane
  26 wyników 

  Materiały zaawansowane

  26 wyników 
  3M advanced materials are uniquely suited to perform in the most challenging applications and environments
  Wydajność. Produktywność. Swoboda projektowania. Wszystko zaczyna się tutaj.

  Unikalna oferta materiałów zaawansowanych, które pomogą Ci stworzyć rozwiązania pozwalające sprostać jutrzejszym wyzwaniom.

  Materiały Zaawansowane 3M

  • Tworząc produkty, które mają wyprzedzić konkurencję, potrzebujesz materiałów o niezwykłych właściwościach.

   Bogata oferta Dywizji Zaawansowanych Materiałów firmy 3M jest niezastąpiona, umożliwia przetrwanie i funkcjonowanie w wielu najbardziej wymagających zastosowaniach i środowiskach — od głębi ziemi po głębie przestrzeni kosmicznej. Każdego dnia używamy tych technologii, aby pomóc klientom z branży motoryzacyjnej, jądrowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, paliwowo-gazowej, obronności i wielu innych znaleźć nowe sposoby na przekształcenie „tego, co jest możliwe” w „to, co nastąpi”.


  • Systemy ceramiczne, materiały i komponenty 3M to skuteczne i godne zaufania rozwiązania dla transportu, branży wydobycia ropy i gazu, ogniw paliwowych, elektroniki i przemysłu lotniczego. Te wszechstronne materiały są lekkie, samoistnie twarde i odporne na działanie ekstremalnych środowisk, w których zawodzą inne materiały.

  • Ze względu na swój unikalny kształt, naturalną twardość i mały rozmiar cząstek mikrosfery ceramiczne 3M™ pomagają zwiększyć skuteczność i trwałość w szerokiej gamie farb i powłok. Te wysokowytrzymałe wypełniacze mogą między innymi pomóc formulatorom zmniejszyć zapotrzebowanie na żywicę i poprawić odporność na wyświecanie oraz szorowanie.

  • Ceramiczne szczelinowe sita przeciwpiaskowe Ceramic Sand Screens 3M™ umożliwiają zwiększenie produktywności oraz wydajności operacji wydobywania ropy i gazu. Odporne na korozję, erozję, kwasy, solanki i wysokie temperatury trwałe systemy pomagają zminimalizować zapiaszczenie, jednocześnie maksymalizując przepływ i żywotność sita.

  • Obsługujemy rynki obronne, oferując rozwiązania nowej generacji, które pomagają zwiększyć wskaźnik przeżywalności żołnierzy na polu walki i organów ścigania podczas działań. Nasze lekkie systemy ochrony balistycznej i hełmy balistyczne zwiększają ochronę przed wieloma zagrożeniami bez utraty mobilności i wygody.

  • Dzięki unikalnym właściwościom chemicznym fluoropolimery 3M™ Dyneon™ pozostają trwałe w najtrudniejszych warunkach. Te materiały zostały zaprojektowane aby zapewnić wytrzymałość na działanie ciepła, agresywnych chemikaliów i ekstremalnych ciśnień. Mogą sprostać trudnym zadaniom w między innymi przemyśle motoryzacyjnym oraz przetwórstwie chemicznym.

  • Ultracienkie i kompaktowe podkładki cierne 3M™ Friction Shims uzyskują dużą przyczepność dzięki zagnieżdżonym diamentom. Zwiększają tarcie i niezawodnie przenoszą wyższe momenty obrotowe, umożliwiając tworzenie bardziej kompaktowych silników samochodowych, turbin wiatrowych itp.

  • Zmniejszające masę części bez uszczerbku dla wytrzymałości mikrosfery szklane 3M™ można wprowadzać do szerokiej gamy polimerów w celu zmniejszenia gęstości. Te wszechstronne dodatki można również stosować w celu ograniczenia kurczliwości, zapewnienia właściwości odbijających promieniowanie słoneczne lub izolacji termicznej itp.

  • Wykorzystanie dodatków do przetwarzania polimerów 3M™ Dynamar™ pozwala uzyskać lepszą jakość powierzchni, zmniejszyć ilość odpadów, zwiększyć wydajność i zapewnić płynniejsze przetwarzanie podczas produkcji wytłaczanych produktów z tworzyw sztucznych. Już niewielka ilość może pomóc w ograniczeniu typowych problemów, takich jak nagromadzenie resztek podczas tłoczenia i niestateczność lepkosprężysta.

  • Nasze wzbogacone izotopy boru pomagają zapewnić odpowiednią zdolność pochłaniania i odbijania neutronów do celów związanych z gospodarowaniem odpadami promieniotwórczymi, kontrolą promieniowania neutronowego w elektrowniach i detektorach, oraz przy produkcji krzemu klasy półprzewodnikowej.


  Pomoc

  Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M.

   

  Let's work together!


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej zaawansowanych produktów ceramicznych w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej stabilnych izotopów w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej mikrosfer ceramicznych w Stanach Zjednoczonych Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej ceramicznych szczelinowych sit przeciwpiaskowych Ceramic Sand Screens 3M™ w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej wojskowych systemów obronnych w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej fluoropolimerów w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej podkładek ciernych 3M™ Friction Shims w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  ZAMKNIJ  

  Odkryj więcej


  Ten link prowadzi do strony internetowej dotyczącej dodatków wspomagających przetwarzanie polimerów 3M™ Polymer Processing Additives w Stanach Zjednoczonych. Przypominamy, że informacje o produktach, karty danych i przepisy mogą się różnić od tych w Twoim kraju.


  IDŹ


  Wyświetlanie 1-24 of 26 pasujących produktów
  Porównaj najwyżej trzy produkty:
  Porównaj