1. Wszystkie produkty 3M
 wyników 
Maski wielokrotnego użytku

Maski wielokrotnego użytku

Wygodne, elastyczne i niezawodne maski oferowane przez 3M.

 • Maski pełne wielokrotnego użytku 3M™ serii 6000
  Maski pełne wielokrotnego użytku 3M™ serii 6000

  Maski pełne wielokrotnego użytku serii 6000 są proste w obsłudze i wygodne w noszeniu. Nowy zawór wydechowy zwiększa wytrzymałość i jest łatwy do utrzymania w czystości. Wszystkie maski są dostępne w trzech rozmiarach i zostały wyposażone w system złącza bagnetowego 3M™ pozwalający na podłączanie szerokiego asortymentu lekkich, podwójnych elementów oczyszczających chroniących przed gazami, parami i pyłami, w zależności od indywidualnych potrzeb.

  Zobacz produkty


 • Półmaski 3M™ serii 4000 niewymagające konserwacji

  Półmaski 3M™ serii 4000 obejmują asortyment gotowych do użycia, niewymagających konserwacji półmasek, zaprojektowanych z myślą o skutecznej i wygodnej ochronie przed kombinacją wielu szkodliwych gazów, par i pyłów występujących w przemyśle. Wykorzystanie unikatowej technologii elementów oczyszczających umożliwiło stworzenie bardzo niskoprofilowej konstrukcji, zapewniającej niezakłócone pole widzenia, a co za tym idzie komfort pracy.

  Zobacz produkty

 • Półmaski wielokrotnego użytku 3M™ serii 6500

  Półmaski wielokrotnego użytku 3M™ serii 6500 zostały zaprojektowane z myślą o trudnych i brudnych warunkach pracy, zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. Seria 6500 zapewnia wysoki poziom wygody, trwałości i stabilności, dzięki miękkiemu, ale też pewnemu dopasowaniu półmaski do twarzy.
  Półmaski serii 6500 dostępne są w dwóch wersjach: wersja 6500QL wyposażona w mechanizm szybkiego opuszczania Quick Latch oraz standardowa wersja 6500. Obie wersje są dostępne w trzech rozmiarach.

  Zobacz produkty

 • Półmaski wielokrotnego użytku z serii 6000 są ekonomiczne, wymagają zaledwie niewielkiej konserwacji, są proste w obsłudze i wyjątkowo lekkie. Dostępne w 3 rozmiarach, wyposażone w system złącza bagnetowego 3M™, pozwalający na podłączanie do szerokiego asortymentu podwójnych elementów oczyszczających chroniących przed gazami, parami i pyłami, w zależności od indywidualnych potrzeb. Półmaski 3M™ z serii 6000 mogą też być używane z aparatami wężowymi sprężonego powietrza 3M™ dla większej wygody i elastyczności zastosowań.

  Zobacz więcej produktów

 • Półmaski wielokrotnego użytku 3M™ serii 7500

  Półmaski oddechowe wielokrotnego użytku serii 3M™ 7500 odznaczają się wyjątkowym komfortem użytkowania. Połączenie miękkiej silikonowej wyściółki z nowoczesnym zaworem 3M™ Cool Flow™ zapewnia wygodę użytkowania i dobre dopasowanie do różnych kształtów twarzy. Niskie opory oddychania minimalizują temperaturę wewnątrz półmaski i tym samym zwiększają komfort użytkowania.

  Zobacz więcej produktów


Filtry przeciwpyłowe

Filtry preciwpyłowe zapewniają ochronę przed aerozolami (np. kurzem, mgłami, dymami oraz cząstkami bilogicznymi itp.). Niektóre filtry mają dodatkowo zdolność pochłaniania gazów i par o uciążliwym zapachu.

Pochłaniacze chroniące przed gazami i parami

Ochrona przed szkodliwymi gazami i parami. Wybór pochłaniacza należy uzależnić od rodzaju gazu lub pary.

Film


Materiały

 • 3M pomaga swoim klientom w wyborze właściwego sprzętu ochrony dróg oddechowych oraz w oszacowaniu częstotliwości wymiany elementów oczyszczających 3M™.

  Przejdź do lokalnych stron dot. oprogramowania 3M Service Life Software

 • Pielęgnacja i konserwacja
  Pielęgnacja i konserwacja

  Środki ochrony dróg oddechowych 3M™ wymagają regularnych przeglądów i konsewacji, aby zapewnić ich pełną skuteczność i ochronę użytkownika. Dowiedz się, jak sprawdzać i konserwować maski i półmaski 3M™.

 • Metoda 4 kroków
  Metoda 4 kroków

  Dobór odpowiedniego środka ochrony dróg oddechowych może okazać się trudny z powodu wielu czynników, które należy rozważyć, jak również różnorodności dostępnego sprzętu. Metoda 4 kroków pozwala w łatwy sposób wybrać odpowiedni poziom ochrony i komfortu w celu optymalizacji ochrony dróg oddechowych.


Dodatkowe materiały

 • Oznaczenie elementu oczyszczającego

  Biały - ochrona przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych
  Brązowy - ochrona przed parami organicznymi
  Szary - ochrona przed parami nieorganicznymi
  Żółty - ochrona przed gazami kwaśnymi
  Zielony - ochrona przed amoniakiem i jego pochodnymi
 • Wymiana pochłaniacza w odpowiednim momencie jest niezwykle ważna, ponieważ zbyt długie użytkowanie może prowadzić do przebicia i przedostania się szkodliwego gazu pod maskę. Aby temu zapobiec należy ustalić okres użytkowania, po którym zestaw pochłaniaczy powinien być wymieniony na nowy.

  Wskaźnik ESLI zaprojektowano, by wskazywał okres użytkowania dla określonych warunków pracy.

  • Wydajne i skuteczne narzędzie, ułatwiające podjęcie decyzji, kiedy należy wymienić pochłaniacze.
  • Podnosi poczucie bezpieczeństwa i pomaga w przestrzeganiu przepisów dotyczących ochrony dróg oddechowych.
  • Pochłaniacz par organicznych 6051i posiada dopuszczenie CE A1, a pochłaniacz par organicznych 6055i posiada dopuszczenie CE A2. Pochłaniacze te chronią przed określonymi gazami i parami, oferują ponadto wszystkie funkcje, które można znaleźć w standardowych pochłaniaczach przeciw gazom i parom organicznym.
  Dowiedz się więcej

Maski i półmaski wielokrotnego użytku 3M

Pracownicy wielu branż są narażeni na działanie niebezpiecznych substancji. Aby rozwiązać ten problem i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu, 3M oferuje wsparcie w zakresie identyfikacji i oceny ryzyka w środowisku pracy.

Półmaski i maski pełne 3M mogą być stosowane z szerokim asortymentem elementów oczyszczających, które skutecznie chronią przed gazami, parami i cząstkami. W przypadku wydłużonych okresów stosowania półmaski i maski pełne 3M są produktami o wyjątkowej skuteczności i jakości, łączącymi w sobie bezkonkurencyjną wygodę z łatwością użytkowania.