1. Wszystkie produkty 3M
 wyników 
Produkty ochronne dla spawaczy serii Speedglas

Ochrona spawacza

Produkty Speedglas™ inspirowane przez spawaczy

Znajdź produkt
 • Cechy  


Kategorie produktów

 • Oferujemy szeroką gamę przyłbic spawalniczych wyposażonych w różne funkcje, włącznie z unoszonymi osłonami spawalniczymi i zintegrowanymi hełmami ochronnymi.

  Zobacz gamę produktów

 • Systemy filtrujące dla spawaczy z wymuszonym obiegiem powietrza i zasilane sprężonym powietrzem połączone z przyłbicami spawalniczymi Speedglas.

  Zobacz gamę produktów

 • W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i wygody pamiętaj, by regularnie sprawdzać swój sprzęt. Masz także do wyboru wiele akcesoriów, które poprawią ochronę i komfort.

  Zobacz gamę produktów


 • Trzy dekady wśród liderów
  Trzy dekady wśród liderów

  Wieloletni pracownik 3M odpowiedzialny za markę Speedglas nieustannie poszukuje nowych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo spawaczy. Kiedy zaczął pracować nad innowacyjną technologią filtrów samościemniających Speedglas w 1982 roku, był piątym pracownikiem firmy.

  Zobacz broszurę

 • Optyka na mistrzowskim poziomie
  Optyka na mistrzowskim poziomie

  Starsza specjalistka ds. optyki w 3M Kristina Magnusson odnalazła swoje powołanie już w szkole. „Nie interesowała mnie szkoła” – mówi. „Ale kiedy zaczęłam bliżej przyglądać się promieniom światła, odkryłam, że był to obszar, który naprawdę rozumiałam dużo lepiej niż reszta klasy”.

  Zobacz broszurę

 • Pod przewodnictwem spawaczy
  Pod przewodnictwem spawaczy

  Stosujemy nasze autorskie rozwiązania nagradzane regularnie za ergonomiczne konstrukcje i funkcje. Walidacja naszych koncepcji projektowych i międzynarodowe testy terenowe prototypów mają na celu weryfikację skuteczności naszych produktów przed wprowadzeniem ich na rynek.

  Zobacz broszurę


Filmy


Materiały