1. Wszystkie produkty 3M

Wskaźnik temperatury w czasie 3M™ MonitorMark™ T9860B, 5°C/41°F, czas zapisu 48 godzin, 500 w kasetce

N.° CAT 9860B3M ID 70070068047
  • Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na temperatury powyżej określonego limitu w okresie 48 godzin.
  • Samoprzylepny tył umożliwiający łatwiejsze mocowanie do opakowania drugorzędowego.
  • Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne
  • Wyniki wskazują zarówno ekspozycję, jak i relatywny czas, w którym miała miejsce ekspozycja.
 More...
Specyfikacja
Data ważności
2
Marka
MonitorMark™
Rodzaj produktu
Time Temperature
Runout Time
2 days
Temperatura przechowywania
22°C/72°F or less, 20-60% relative humidity
Temperature Threshold (Celsius)
5 Stopnie Celsjusza
Zawartość opakowania
500 w kasetce
Szczegóły
  • Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na temperatury powyżej określonego limitu w okresie 48 godzin.
  • Samoprzylepny tył umożliwiający łatwiejsze mocowanie do opakowania drugorzędowego.
  • Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne
  • Wyniki wskazują zarówno ekspozycję, jak i relatywny czas, w którym miała miejsce ekspozycja.
  • Zdejmowane paski aktywujące powłokę na żądanie rozpoczynają proces monitorowania dokładności.

3M™ MonitorMark™ Wskaźnik temperatury w czasie 9860B rozwiązuje problem monitorowania ekspozycji na warunki termiczne produktów wrażliwych na temperaturę w czasie transportu i przechowywania.

Te wskaźniki są niedrogim i skutecznym sposobem monitorowania ekspozycji produktu na temperaturę w całym łańcuchu dostaw. Zapewniają nieodwracalny zapis ekspozycji powyżej określonego progu temperatury, który jest dokładny i łatwy do interpretacji. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator pracuje najlepiej, gdy jest umieszczony wewnątrz izolowanych pudeł wysyłkowych w pobliżu produktu wrażliwego na temperaturę, gdzie monitoruje temperaturę i wskazuje nie tylko czy produkt jest eksponowany, ale przez jak długi czas. Duże okno wskaźnika wyświetla ekspozycję, mniejsze okno po prawej wskazuje, jak długo miała miejsce ekspozycja na daną temperaturę w okresie 48 godzin. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator 9860B pokaże początkowy kolor w ciągu 24 godzin lub mniej, kiedy temperatura zacznie rosnąć powyżej 41°F/5°C +1°C. Przy ekspozycji na stałą temperaturę 2°C powyżej progu temperatury dla okresu równego okresowi skumulowanego przebiegu wynoszącemu 48 godzin, dystans przebiegu będzie się mieścił w zakresach specyfikacji. Pomimo wszelkich starań dotyczących właściwego pakowania, certyfikacji oraz wysyłki towarów wrażliwych termicznie nie ma gwarancji, że produkt przejdzie przez system wysyłki w stanie nienaruszonym. Gdy opakowanie jest dostarczone w stanie fizycznie nienaruszonym, nadal nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy produkt był narażony na niemożliwe do akceptacji warunki. Gdy wszystkie wymagania dotyczące pakowania i środki ostrożności były przestrzegane, 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicators dodają krytyczną warstwę bezpieczeństwa zawartości dostarczając widoczne wskazanie, że opakowanie i jego zawartość były eksponowane na uszkadzające temperatury. Ten niedrogi wskaźnik umieszczony wewnątrz pojemnika, w pobliżu zawartości, dostarcza informacje, które pomagają w oszacowaniu czasu i temperatury ekspozycji. Wizualny wskaźnik w wyraźny sposób powiadamia odbiorcę, że zawartość może być uszkodzona, pomimo dobrego fizycznego stanu opakowania.

Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski