1. Wszystkie produkty 3M

Stetoskop 3M™ Littmann® Cardiology IV™ - czarny, 6163

N.° CAT 6163
  • Znakomita akustyka z jeszcze lepszą słyszalnością dźwięków o wysokiej częstotliwości.
  • Technologia dwutonowej membrany zapewnia wygodę posługiwania się jednostronną głowicą, która pozwala usłyszeć zarówno niskie, jak i wysokie częstotliwości (mały nacisk - niskie tony / duży nacisk - wysokie tony).
  • Podwójne światło przewodu eliminuje odgłosy tarcia.
 More...
Specyfikacja
Aplikacje
Kardiologia / Wysoka wydajność
Binaural Construction
Podwójne światło przewodu
Dodatkowe oliwki
Tak
Dodatkowy adaptor
Nie
Działanie
9
Długość
69 cm
Kolor
Czarny
Kolor przewodu
Czarny
Kolorystyka
Czarny
Marka
3M™ Littmann® Stethoscopes
Model
Cardiology IV™
Okres Gwarancji
7 lat
Potwierdzenie roszczenia
Certyfikowany wewnętrznie
Rodzaj membrany
Tunable, single-piece
Rodzaj oliwek
Miękkie
Roszczenie dot. ochrony środowiska odnosi się do
Produkt
Średnica
4,3 cm
Średnica małej membrany
3,3
Średnica membrany
4,3
Technologia glowicy
Dwustronna
Waga glowicy
87 g
Waga netto
177 g
Wykonanie liry
Szerokiej średnicy stop wykorzystywany w lotnictwie / Anodowane aluminium
Wykonanie membrany
Epoksydowa / Włókno szklane
Wykończenie głowicy
Czarny
Wysokość
375
Złożone roszczenia dot. ochrony środowiska
Tak
Szczegóły
  • Znakomita akustyka z jeszcze lepszą słyszalnością dźwięków o wysokiej częstotliwości.
  • Technologia dwutonowej membrany zapewnia wygodę posługiwania się jednostronną głowicą, która pozwala usłyszeć zarówno niskie, jak i wysokie częstotliwości (mały nacisk - niskie tony / duży nacisk - wysokie tony).
  • Podwójne światło przewodu eliminuje odgłosy tarcia.

3M™ Littmann® Stetoskop Cardiology IV™ został zaprojektowany dla lekarzy, którzy potrzebują najwyższej jakości osłuchiwania z jednoczesnym zachowaniem wszechstronności użytkowania. Jego innowacyjna konstrukcja posiada dwutonową membranę z każdej strony głowicy.

3M™ Littmann® Stetoskop Cardiology IV™ jest narzędziem diagnostyczynym nowej generacji oferującym ulepszoną jakość osłuchiwania wraz ze zwiększoną słyszalnością dźwięków o wysokiej frekwencji (u dorosłych, przy silnym nacisku). Jego charakterystyczną głowicę w kształcie kielicha wyróżnia dwutonowa membran umiejscowiona z obydwu stron, zapewniająca perfekcyjne osłuchiwanie oraz wszechstronność możliwości diagnostycznych i wygody badania dorosłych i dzieci. Pediatryczna strona głowicy zmienia się w tradycyjny otwarty lejek (przy zdjęciu dwutonowej membrany i założeniu gumowego rękawa). Zarówno pediatryczna jak i internistyczna strona głowicy mają jednoczęściowe membrany, które można łatwo odczepiać, przyczepiać i czyścić. Technologia dwutonowej membrany, wynalazek 3M, umożliwia klinicystom osłuchiwanie dźwięków o różnych częstotliwościach przez dostosowywanie nacisku na klatkę piersiową. Przyłożenie głowicy z lekką siłą umożliwia nam usłyszenie dźwięków o niskiej częstotliwości, wywarcie odrobinę większej siły pozwala usłyszeć dźwięki o wyższej częstotliwości. Dzięki tej oszczędzającej czas innowacji klinicyści mogą skupić się na pacjentach, podczas gdy obwódka zapewniąca temperaurę pokojową membrany zwięszka komfort pacjentów. Zespoł liry jest z łatwością dostosowywany do rozmiaru głowy przez ściskanie bądź oddalanie od siebie lir. Solidnie zamocowane, miękkie oliwki dopasowują się indywidualnie do uszu i zapewniają profesonalną transmisję dźwięku. Podwójne światło przewodów - dwie osobne ścieżki w jednym przewodzie eliminują zakłócenia dźwięków występujące w tradycyjnych, dwuprzewodowych stetoskopach. Ta cecha umożliwia usłyszenie dźwięków badanego pacjenta bez zakłóceń. Przewody nowej generacji zachowują swój kształt i elastyczność nawet po włożeniu do kieszeni. Mają zwiększoną odporność na lipidy skórne i alkohol oraz zmniejszają prawdopodobieństwa zabrudzeń.

Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski