1. Wszystkie produkty 3M
 • Nawilżona gąbka 3M™ z 10 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej i rękawiczkami HS10BPW2G, 100 w kasetce
 • Nawilżona gąbka 3M™ z 10 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej i rękawiczkami HS10BPW2G, 100 w kasetce

  N.° CAT HS10BPW2G3M ID 70200753260
  • Gotowe do użycia, wstępnie nawilżone gąbki dla łatwego i wygodnego pobierania próbek żywności i próbek środowiskowych.
  • Trwała gąbka wytrzymuje szorowanie.
  • Torebka z gąbki z etykietą dla łatwego oznakowania próbek.
  • Zawiera dwie dekontaminowane rękawiczki dla bezpieczeństwa i wygody.
   More...
  Specyfikacja
  Media Type
  Buffered Peptone Water Broth
  Objętość
  10 mL
  Segment Wytwórstwa
  Environmental Monitoring, Hang, Packaging & Storage Testing
  Test Type
  Environmental, Test środowiskowy, Żywność i napoje
  Zawartość opakowania
  100 w kasetce
  Szczegóły
  • Gotowe do użycia, wstępnie nawilżone gąbki dla łatwego i wygodnego pobierania próbek żywności i próbek środowiskowych.
  • Trwała gąbka wytrzymuje szorowanie.
  • Torebka z gąbki z etykietą dla łatwego oznakowania próbek.
  • Zawiera dwie dekontaminowane rękawiczki dla bezpieczeństwa i wygody.

  The 3M™ Hydrated Sponge with 10 mL Buffered Peptone Water Broth and Gloves wykorzystuje proste opakowanie, aby zminimalizować manipulację i przygotowanie oraz aby zmniejszyć ilość odpadów.

  Gąbka celulozowa bez środków biobójczych jest wstępnie nawilżona buforowaną wodną pożywka peptonową ułatwiającą pobieranie próbek. Gąbka celulozowa bez środków biobójczych nie wpływa na żywotność mikroorganizmów w ciągu 48 godzin od zamrożenia w przypadku Salmonella i E. coli i 72 godzin w przypadku Listeria. Materiał celulozowy jest wytrzymały, wchłanialny i skutecznie utrzymuje i uwalnia próbkę, minimalizując wykapywanie nadmiaru. Gąbka jest dostarczana z torebką 3M o wymiarach 5 x 9 cala o pojemności 30 oz/0,89 l, która pomieści gąbkę w celu bezpiecznego, wygodnego transportu do laboratorium. Torebka jest podwójnie laminowana, co zapewnia jej wytrzymałość, odporność na przekłucie oraz trwałość w czasie mieszania i transportu. Tasiemki zapewniają bezpieczne zamknięcie, a niebieska część górna i duża biała etykieta pomagają w opisaniu próbki w celu jej późniejszej identyfikacji. Etykieta idealnie nadaje się do wpisania danych, daty i czasu pobrania oraz innych informacji umożliwiających dokładną, skuteczną i łatwą identyfikację. Zarówno torebka, jak i gąbka są dekontaminowane za pomocą naświetlania promieniami gamma, aby utrzymać żywotność organizmów i długi okres przydatności. Ten produkt został wyprodukowany w USA z surowców pozyskiwanych globalniei posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki. Buforowana wodna pożywka peptonowa jest stosowana jako rozcieńczalnik lub w nieselektywnym wzbogacaniu mikroorganizmów takich, jak gatunki Salmonella species lub E. coli z próbek żywności i próbek środowiskowych przed selektywnym wzbogaceniem i izolacją. Mikroorganizmy, które mogą być obecne w produktach żywnościowych mogą być subletanie uszkodzone przez techniki przetwarzania żywności i może być trudno je uzyskać za pomocą technik selekcji bezpośredniej. Buforowana wodna pożywka peptonowa sprzyja odzyskaniu mikroorganizmów, które mogą być uszkodzone.

  Dołącz do nas
  Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
  Zmień lokalizację
  Polska - polski