1. Wszystkie produkty 3M

Nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ II, 31 dB, zielone, pałąk nakarkowy, H520B-408-GQ

Numer produktu 3M H520B-408-GQ3M ID 7000039620
 • Skuteczność tłumienia do 31 dB
 • Pierścienie uszczelniające wypełnione unikalną mieszanką płynu i pianki
 • Duża przestrzeń wewnątrz czasz ogranicza generowanie wilgoci i ciepła
 • Miękkie, szerokie poduszki uszczelniające zmniejszają ucisk wokół uszu
 More...
Specyfikacja
Kolor produktu
Zielony
Linia produktów
Optime
Rodzaj ochronnika słuchu
Pałąk nakarkowy
Rodzaj produktu
Ochronniki słuchu
Sugerowany typ przemysłu
Rolnicze, Budownictwo, Górnictwo, Lek, Transport
Tłumienie
31 Decibel
Widoczne dla wykrywaczy metali
Nie
Szczegóły
 • Skuteczność tłumienia do 31 dB
 • Pierścienie uszczelniające wypełnione unikalną mieszanką płynu i pianki
 • Duża przestrzeń wewnątrz czasz ogranicza generowanie wilgoci i ciepła
 • Miękkie, szerokie poduszki uszczelniające zmniejszają ucisk wokół uszu
 • Poduszki uszczelniające dostępne jako wymienne zestawy higieniczne
 • Model z pałąkiem nakarkowym dla użytkowników, którzy nie lubią pałąków nagłownych, lub muszą używać innych ŚOI głowy i twarzy, gdzie pałąk nakarkowy jest wygodniejszy.

3M™ PELTOR™ Optime™ II to nasze innowacyjne nauszniki przeciwhałasowe z pałąkiem nakarkowym o skuteczności tłumienia do 31 dB do stosowania w wymagających środowiskach o wysokim poziomie hałasu, takich jak lotniska i place budowy. Nauszniki nakarkowe mają pierścienie uszczelniające wypełnione unikalną kombinacją płynu i pianki zmniejszając ucisk podnoszą komfort użytkowania podczas długotrwałego noszenia.

Kup nauszniki przeciwhałasowe o wysokiej skuteczności 3M™ PELTOR™ Optime™ II tłumiące nawet dźwięki o ekstremalnie niskich częstotliwościach. Idealnie nadają się do stosowania w wymagających środowiskach o wysokim poziomie hałasu, takich jak lotniska i place budowy czy prace w rolnictwie. Alternatywna opcja dla użytkowników, którzy nie lubią pałąków nagłownych. Model z pałąkiem nakarkowym nie przeszkadza w noszeniu innych ŚOI, np. hełmów i innych ochronników głowy i twarzy. Nasze nauszniki przeciwhałasowe zapewniają skuteczność tłumienia do 31 dB i są wyposażone w pierścienie uszczelniające wypełnione unikalną mieszanką płynu i pianki. Wewnątrz nauszników jest dużo miejsca, co zapewnia lepszą wentylację i ogranicza gromadzenie się wilgoci. Miękkie i szerokie poduszki uszczelniające zmniejszają ucisk wokół uszu, zapewniając komfort przez długi czas. Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, przedłużając cykl życia produktu. Dostępne w wersjach z pałąkiem nagłownym, mocowanej do hełmu i w kolorze zielonym o podwyższonej widzialności.

Sugerowane zastosowania

 • Do stosowania w wymagających środowiskach o wysokim poziomie hałasu, takich jak lotniska i place budowy czy prace w rolnictwie
Powiązane produkty
Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Zmień lokalizację
Polska - polski