1. Wszystkie produkty 3M

3M™ Clean-Trace™ Plus wymazówka testowa do detekcji białka na powierzchni PRO100, 100 w kasetce

N.° CAT PRO1003M ID GH620522785
  • Pomaga zmniejszyć ryzyko niepożądanego zdarzenia związanego z bezpieczeństwem żywności.
  • Wykrywa już 50µg białka na powierzchniach i w roztworze.
  • Testy na obecność białek, aby zweryfikować skuteczność czyszczenia.
  • Wzrokowy odczyt zmiany barwy wskazuje na obecność wykrywalnych poziomów białka.
 More...
Specyfikacja
Marka
3M™ Clean-Trace™
Rodzaj produktu
Test
Sugerowany typ przemysłu
Bakery, Napoje i woda butelkowana, Substancje chemiczne, Confectionary, Nabiał, Eggs, Owoce i warzywa, Grain & Oilseed Milling Sector, Mięso, Nutraceuticals, Żywność dla zwierząt domowych i karma dla zwierząt, Poultry, Owoce morza
Test Type
Test środowiskowy
Znak handlowy
CLEAN-TRACE
Szczegóły
  • Pomaga zmniejszyć ryzyko niepożądanego zdarzenia związanego z bezpieczeństwem żywności.
  • Wykrywa już 50µg białka na powierzchniach i w roztworze.
  • Testy na obecność białek, aby zweryfikować skuteczność czyszczenia.
  • Wzrokowy odczyt zmiany barwy wskazuje na obecność wykrywalnych poziomów białka.
  • Szybkie wyniki pozwalają na podjęcie natychmiastowych działań naprawczych.

3M™ Clean-Trace™ Surface Protein Plus Test Swab PRO100 to prosta, szybka i wiarygodna metoda sprawdzenia, czy usunięto resztki białka po czyszczeniu, która ponadto szybko identyfikuje skażenie.

To czułe narzędzie wykrywa obecność na powierzchni już 50µg protein. Szybki i łatwy odczyt zmian koloru oznacza obecność wykrywalnych poziomów protein, a szybki wynik pozwala na podjęcie natychmiastowych działań korekcyjnych. 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein Plus Test Swab PRO100 może być zintegrowany w dowolnym programie zarządzania higieny, gdzie powierzchnie obarczone ryzykiem mogą być efektywnie motorowane pod kątem skuteczności ich czyszczenia. Dodatkową korzyścią jest pomoc w redukcji zanieczyszczenia biologicznego tam, gdzie żywność stykająca się z powierzchnią może potencjalnie pozostawić składniki odżywcze, które się zepsują lub pozwolą na rozwój bakterii. To łatwe w użyciu urządzenie wymaga minimalnego przeszkolenia. Przeznaczone jedynie do zastosowania przemysłowego. Więcej, niż bezpieczeństwo: Monitorowanie skuteczności czyszczenia krytycznych powierzchni pozwala ograniczyć ryzyko incydentów związanych z bezpieczeństwem żywności. Wraz z 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein Plus Test Swab PRO100 monitorowanie zanieczyszczeń na powierzchni oraz w trudno dostępnych miejscach jest proste, a wyniki otrzymuje się w 10 minut. Szybkie wykrycie i potwierdzenie pozwala na natychmiastowe podjęcie działań korekcyjnych. Wizualny odczyt zmiany koloru oznacza poziom czystości o wartości zaledwie 50µg protein. Nie potrzeba dodatkowych instrumentów dla interpretacji wyniku próbek. Ten produkt może być używany po minimalnym szkoleniu oraz łatwo może został włączony w zakladowe programy HACCP w celu monitorowania skuteczności czyszczenia. Dodatkowo łatwe w użyciu i wiarygodne wykrycie oraz szybkie i widoczne wyniki mogą pomóc w podnoszeniu świadomości personelu w zakresie znaczenia utrzymania czystości.

Dołącz do nas
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Polska   
polski