1. Wszystkie produkty 3M

Płyny techniczne Novec

 
0 wyników 
Płyny techniczne Novec
0 wyników 
Znajdź produkt
 • Brak możliwości dalszego filtrowania

Płyny techniczne Novec

0 wyników 
 • Jednogalonowy dzbanek z brązowego szkła z płynem do zastosowań inżynieryjnych 3M™ Novec™ 7100DL i przezroczysta zlewka napełniona płynem Novec

  Płyny inżynieryjne 3M™ Novec™

  Płyny do zastosowań inżynieryjnych 3M Novec są wszechstronne, niepalne i przeznaczone są do różnych krytycznych zastosowań przemysłowych. Mają doskonałe właściwości dielektryczne i duży zakres temperatur wrzenia, są kompatybilne z różnymi materiałami i stabilne termicznie.

  Płyny do zastosowań inżynieryjnych Novec charakteryzują się niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego i zerowym potencjałem niszczenia warstwy ozonowej. Zapewniają użytkownikom innowacyjne i godne zaufania rozwiązania, które nie wymagają rezygnacji z jakości, na rzecz bezpieczeństwa czy ochrony środowiska. 


 • Maksymalne zbliżenie implantów ortopedycznych i części zanurzonych w koszu do odtłuszczania parowego ponad bulgoczącym płynem Novec 73DE
  Czyszczenie środkami na bazie rozpuszczalników i odtłuszczanie w oparach

  Płyny do zastosowań inżynieryjnych 3M Novec sprawdzają się doskonale jako rozpuszczalnikowe środki czyszczące. Dostępne produkty charakteryzują się różną mocą czyszczenia, doskonałą kompatybilnością z materiałami, pozwalającymi na stosowanie ich w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych. Nie oddzialują negatywnie na zdrowie ani środowisko naturalne, w przeciwieństwie do trichloroetylenu (TCE), bromku n-propylenu (nPB) czy innych znanych środków czyszczących.

 • Robotnicy w magazynie rozpuszczalników sprawdzający stan dużych plastikowych zbiorników na środki chemiczne
  Rozpuszczalniki nośne i płyny do usuwania smarów

  Płyny do zastosowań inżynieryjnych Novec wyposażono w doskonałe właściwości rozpuszczające, przydatne w procesie tworzenia powłok ochronnych, do rozcieńczania, przemysłowego czyszczenia chemicznego, usuwania smarów i usuwania silikonów.

 • Wysoki strumień błękitnego płynu wlewanego do przezroczystego płynu
  Preparaty w sprayu

  Opracowanie skutecznych produktów w sprayu nie oznacza konieczności rezygnacji z bezpieczeństwa czy ochrony środowiska. Wybierz płyny do zastosowań inżynieryjnych Novec, będące rozpuszczalnikami wchodzącymi w skład innych substancji. Ciesz się swobodą komponowania środków w sprayu. Te niepalne rozpuszczalniki charakteryzują się wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa, mają zerowy potencjał niszczenia warstwy ozonowej i niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego. Dlatego mogą być składnikiem inteligentnych, bezpiecznych i ekologicznych środków w sprayu, które skutecznie poradzą sobie z wykonaniem wyznaczonych zadań.

 • Elektronicy sprawdzający części w czystym laboratorium
  Kontrola temperatury

  Zarówno produkcja płytek półprzewodnikowych jak i obsługa sprzętu elektronicznego o krytycznym znaczeniu wymaga kontroli temperatury, co jest typowe dla procesów technologicznych. Płyny do zastosowań inżynieryjnych Novec zaprojektowano jako bezpieczne, ekologiczne oraz skuteczne środki chłodzące dla branży produkcji półprzewodników, branży lotniczej i innych branż, w których istotnym elementem jest wymiana ciepła.

 • Zdjęcie zrobione kamerą Go Pro „pod wodą
  Chłodzenie zanurzeniowe dla centrów danych

  Centra danych, na których opiera się funkcjonowanie współczesnych przedsiębiorstw i całego społeczeństwa, generują ogromne ilości ciepła i zużywają mnóstwo energii potrzebnej do chłodzenia serwerów. Stosując chłodzenie zanurzeniowe w cieczy, tj. zanurzanie sprzętu elektronicznego w płynie, który nie jest przewodnikiem, ułatwia chłodzenie centrów danych, oszczędza powierzchnię i zmniejsza koszt energii elektrycznej nawet o 97%.

 • Rozprysk wody na niebieskim tle
  Chłodzenie zanurzeniowe dla elektroniki przemysłowej

  Elektronika przemysłowa proponuje rewolucyjne metody wykorzystywania i generowania energii, od pojazdów elektrycznych, szybkobieżnych pociągów i sprzętu do robót ziemnych do elektrowni wiatrowych, elewatorów i podwodnych pomp do paliwa. Płyny do części i zespołów elektronicznych Novec mogą pomóc w wydobyciu ich potencjału dzięki zastosowaniu chłodzenia nowej generacji.


Prezentowane materiały i narzędzia

Wyświetlanie 0-1 of 0 pasujących produktów
Porównaj najwyżej trzy produkty:
Porównaj