1. Wszystkie produkty 3M

Powłoki elektrodowe Novec

 
0 wyników 
Powłoki elektrodowe Novec
0 wyników 
Znajdź produkt
 • Brak możliwości dalszego filtrowania

Powłoki elektrodowe Novec

0 wyników 
 • Ręka w rękawiczce, trzymająca płytkę obwodu drukowanego, pokrytą powłoką ochronną 3M™ Novec™ do części i zespołów elektronicznych, wykrywalną w promieniach UV, spryskaną wodą na dowód wodoodporności

  Powłoki ochronne 3M™ Novec™ do części i zespołów elektronicznych

  Powłoki ochronne 3M Novec do części i zespołów elektronicznych zapewniają ochronę wrażliwych elementów elektronicznych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz urządzenia, nie wywierając negatywnego wpływu na bezpieczeństwo pracowników czy na środowisko naturalne. Niezależnie od tego, czy szukasz ochrony przed wilgocią lub korozją dla płytek obwodu drukowanego i części elektronicznych czy możliwości łatwego czyszczenia ekranów i ich ochrony przed smugami, znajdziesz odpowiednią powłokę Novec. Zapewnij sobie większą skuteczność, stosując rozwiązania Novec o niskiej lepkości.


 • Płytka obwodu drukowanego pokryta powłoką ochronną 3M™ Novec™ do części i zespołów elektronicznych odbijająca kropelki wody
  Ochrona części urządzeń

  Niezwykle cienkie powłoki ochronne 3M Novec do części i zespołów elektronicznych zapewniają ochronę wnętrza urządzeń przed wilgocią, wodą, solą i siarką, których obecność może powodować korozję i niesprawność urządzenia. Łatwo je nakładać, wysychają w ciągu kilku sekund. Aplikacja w sprayu, poprzez zanurzenie, z użyciem szczotki lub strzykawki. Niski łączny koszt stosowania.

 • Ręce na ekranie smartfona
  Ochrona ekranu i części szklanych urządzenia

  Skuteczna ochrona ekranów i innych powierzchni szklanych lub szkłopodobnych urządzeń wpływa na odpowiedni wygląd urządzenia i jego poprawne działanie. Powłoki Novec do części i zespołów elektronicznych to gwarancja łatwości czyszczenia, zabezpieczenie przed smugami i łatwość aplikacji.


Prezentowane materiały i narzędzia

Zobacz wszystkie materiały
Wyświetlanie 0-1 of 0 pasujących produktów
Porównaj najwyżej trzy produkty:
Porównaj