1. Wszystkie produkty 3M
0 wyników 
0 wyników 
Znajdź produkt
 • Brak możliwości dalszego filtrowania

0 wyników 
Środki ochrony indywidualnej 3M stosowane w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
Bezpieczne środowisko pracy

Bezpieczne środowisko pracy jest ważne, by zapewnić odpowiednie warunki pracy i wydajność pracowników. Od ponad 40 lat 3M jest liderem, oferującym rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz innowacyjne produkty, zapewniające trwałość, komfort i ochronę.

Zapytaj eksperta 3M

Produkty, które chronią

 • Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, stosując niezawodne i trwałe środki ochrony indywidualnej 3M, które zostały stworzone, by spełniać wymagania producentów pojazdów użytkowych i specjalnych. Nasze produkty ŚOI zaspokajają szeroką gamę potrzeb. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu do danego zastosowania.


Kategorie produktów

 • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej Bezpieczeństwu i Higienie pracy, by znaleźć środki ochrony dróg oddechowych dostosowane do indywidualnych potrzeb.


Prezentowane produkty

 • Wygodne okulary ochronne dla obu płci, oferujące wyjątkowe właściwości. Lekka linia okularów ochronnych z przyciemnianymi, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb lub poliwęglanowymi soczewkami, które pochłaniają 99,9% promieniowania UVA i UVB. Bezramkowe okulary o zakrzywionych soczewkach zachodzących na skronie z wbudowanymi osłonami bocznymi zapewniają wygodne dopasowanie i maksymalną ochronę.

  Dec 1, 1901
 • Wykonany z wysokiej jakości laminowanego materiału z mikroporami kombinezon ochronny 3M™ 4510 został zaprojektowany, by chronić przed ograniczonymi rozpryskami chemicznymi (Typ 6) i niebezpiecznymi pyłami (Typ 5). Doskonale nadaje się do polerowania metalu i natryskiwania lakieru.

  Dec 1, 1901
 • Zadbaj o odpowiedni program ochrony słuchu, wdrażając System Walidacji 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear w miejscu pracy. System Walidacji 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear mierzy skuteczność wkładek przeciwhałasowych, pokazując dokładne i wymierne wyniki w celu odpowiedniego dopasowania środków ochrony słuchu.

  Dec 1, 1901
Wyświetlanie 0-1 of 0 pasujących produktów
Porównaj najwyżej trzy produkty:
Porównaj
  Dołącz do nas
  Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
  Zmień lokalizację
  Polska - polski