1. Wszystkie produkty 3M
4 wyników 
 • Sprzęt i akcesoria malarskie
 • 4 wyników 

  Sprzęt i materiały lakiernicze stosowane w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych

  Sprzęt i materiały lakiernicze 3M stosowane w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
  Doskonałe rezultaty lakierowania

  Sprzęt i materiały lakiernicze pozwalają oszczędzić czas i osiągnąć doskonałe rezultaty. Nadają się do przyczep, samochodów ciężarowych, kamperów, pojazdów ratunkowych, autobusów itp.

  Zapytaj eksperta 3M
  Zwiększaj wydajność i udoskonalaj każdy etap produkcji
  • Ograniczaj czyszczenie, zwiększaj wydajność i poprawiaj estetykę dzięki kompleksowej gamie sprzętu 3M do lakierowania i produktom stosowanym w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych. System przygotowania i mieszania lakieru 3M™ PPS™ umożliwia zmieszanie tylko potrzebnej ilości lakieru i zmniejsza zużycie rozpuszczalnika nawet o 70%. Nasz łatwy w użyciu system ochrony kabin lakierniczych ułatwia proces czyszczenia, a nasze wypełniacze i produkty do napraw nadwozi wraz z padami polerskimi pozwalają uzyskać gładkie wykończenie powierzchni.


  Kategorie produktów


  System lakierniczy Accuspray - zdjęcie

  Zastosowania materiałów lakierniczych

  • Dowiedz się więcej o produktach ściernych 3M do wykańczania stosowanych w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
   Wykończenie

   Kompleksowy asortyment środków ściernych, padów i produktów do polerowania 3M umożliwia uzyskanie gładkich powierzchni o wysokim połysku.

   Polerki
   Pasty polerskie

  • Dowiedz się więcej o produktach 3M do lakierowania i powlekania stosowanych w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
   Lakierowanie i powlekanie

   Zadbaj o lepszą estetykę, zwiększ wydajność i ogranicz konieczność czyszczenia oraz ilość odpadów, stosując kompleksową linię sprzętu lakierniczego 3M.

   Sprzęt i materiały lakiernicze


  Wyświetlanie 1-4 of 4 pasujących produktów
  Porównaj najwyżej trzy produkty:
  Porównaj
  Dołącz do nas
  Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
  Zmień lokalizację
  Polska - polski