1. Wszystkie produkty 3M
0 wyników 
0 wyników 
Znajdź produkt
 • Brak możliwości dalszego filtrowania

0 wyników 

Rzepy przemysłowe do pojazdów użytkowych i specjalnych

Rzepy przemysłowe 3M stosowane w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
Niezawodne mocowanie demontowalnych części

Rzepy przemysłowe 3M wielokrotnego użytku bezpiecznie mocują zasłonki, panele dostępu oraz inne demontowalne części.

Zapytaj eksperta 3M
Łatwy montaż i demontaż
 • Niezawodne mocowanie dzięki lekkim elementom złącznym 3M wielokrotnego użytku. Rzepy 3M łatwo się otwierają i zapewniają silne mocowanie po zamknięciu. Łączą w sobie wygodę zatrzasku i suwaka z wytrzymałością śruby, a ponadto są praktycznie niewidoczne. Elastyczne, trwałe i odporne na czynniki pogodowe – to doskonały sposób łączenia demontowalnych komponentów w pojazdach użytkowych i specjalnych.


Kategorie produktów

 • Uzyskaj trwałość i wytrzymałość połączenia śrubowego z prostotą użycia i estetyką niewidocznego elementu złącznego. Mocuj plakietki, chromowane detale i akcesoria montowane pofabrycznie, stosując rzepy 3M™ Dual Lock™, które są nawet pięć razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne rzepy typu haczyk i pętelka i mogą być otwierane i zamykane do 1000 razy. Rzepy umożliwiają łatwe ustawienie elementów w wybranej pozycji, a słyszalne kliknięcie potwierdza bezpieczne mocowanie.

 • Sztywne haczyki po jednej stronie siatki z elastycznymi pętelkami po drugiej stronie zapewniają trwałe zamknięcie i łatwe otwarcie. Oferujemy szeroką gamę produktów o różnych właściwościach, odpornych na wilgoć, do przyklejania do równych powierchniy, płomień, wysokie temperatury, plastyfikatory i oddzieranie.

Zastosowania elementów złącznych

 • Dowiedz się więcej o niemechanicznych elementach złącznych 3M stosowanych w procesie produkcji pojazdów użytkowych i specjalnych
  Montaż

  3M oferuje lekkie, prawie niewidzialne rozwiązania do montażu, wystarczająco wytrzymałe, by zastąpić tradycyjne nity i śruby.

  Taśmy transferowe
  Rzepy 3M™ Dual Lock™

 • Dowiedz się więcej o rozwiązaniach 3M do mocowania dywaników, oznaczeń i innych elementów w pojazdach użytkowych i specjalnych
  Mocowanie

  Począwszy od listew wykończeniowych po mocowanie oznaczeń i dywaników 3M oferuje wysoko skuteczne produkty do wszystkich aplikacji mocowania.

  Taśmy 3M™ VHB™

 • Zobacz wszystkie zastosowania niemechanicznych elementów złącznych 3M w pojazdach użytkowych i specjalnych
  Mocowanie

  Rzepy przemysłowe 3M wielokrotnego użytku bezpiecznie mocują zasłonki, panele dostępu oraz inne demontowalne części.

  Rzepy 3M™ Dual Lock™


Wyświetlanie 0-1 of 0 pasujących produktów
Porównaj najwyżej trzy produkty:
Porównaj
  Dołącz do nas
  Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
  Zmień lokalizację
  Polska - polski