1. Wszystkie produkty 3M
 wyników 
Produkty ochronne dla spawaczy serii Speedglas

Ochrona spawacza

Produkty Speedglas™ inspirowane przez spawaczy

Znajdź produkt
 • Cechy  


Nowe produkty

Kategorie produktów

 • Oferujemy szeroką gamę przyłbic spawalniczych wyposażonych w różne funkcje, włącznie z unoszonymi osłonami spawalniczymi i zintegrowanymi hełmami ochronnymi.

  Zobacz gamę produktów

 • Systemy filtrujące dla spawaczy z wymuszonym obiegiem powietrza i zasilane sprężonym powietrzem połączone z przyłbicami spawalniczymi Speedglas.

  Zobacz gamę produktów

 • W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i wygody pamiętaj, by regularnie sprawdzać swój sprzęt. Masz także do wyboru wiele akcesoriów, które poprawią ochronę i komfort.

  Zobacz gamę produktów


Filmy


Profesjonalista wykonujący zadania specjalne potrzebuje produktów do zadań specjalnych

 • Zasady stosowania tabeli doboru przyłbic
  Przełomowe innowacje

  Ponad 35 lat temu pojechaliśmy do stoczni, by obserwować pracę spawaczy. Nieustannie opuszczali i unosili hełmy, spawając, nie widząc łuku elektrycznego wykorzystywanego do spawania.

  Zapytaliśmy ich: „A jak wyglądałaby Wasza praca, jeśli moglibyście widzieć z opuszczonymi przyłbicami?” Od tamtej pory systematycznie opracowujemy nowe rozwiązania wychodzące naprzeciw potrzebom spawaczy.

 • Klub użytkowników produktów Speedglas
  Niezawodność działania

  Gama produktów Speedglas została zaprojektowana z myślą o potrzebach zawodowych spawaczy. Zanim którykolwiek z naszych produktów trafi na rynek, jest poddawany wielu testom w celu zapewnienia, iż spełnia wszystkie odpowiednie normy i wymagania jakościowe.

  Dowiedz się więcej

 • Strona centrum spawaczy
  Masz kontrolę

  Im wygodniejszy i łatwiejszy sprzęt używasz w pracy, tym lepiej możesz skoncentrować się na wykonywaniu wysokiej jakości spawów. Poznaj ofertę ŚOI 3M obejmującą zintegrowane rozwiązania ochronne, które pozwolą Ci w stu procentach skupić się wyłącznie na pracy.

  Dowiedz się więcej

 • Trzy dekady wśród liderów
  Trzy dekady wśród liderów

  Wieloletni pracownik 3M odpowiedzialny za markę Speedglas nieustannie poszukuje nowych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo spawaczy. Kiedy zaczął pracować nad innowacyjną technologią filtrów samościemniających Speedglas w 1982 roku, był piątym pracownikiem firmy.

  Zobacz broszurę

 • Optyka na mistrzowskim poziomie
  Optyka na mistrzowskim poziomie

  Starsza specjalistka ds. optyki w 3M Kristina Magnusson odnalazła swoje powołanie już w szkole. „Nie interesowała mnie szkoła” – mówi. „Ale kiedy zaczęłam bliżej przyglądać się promieniom światła, odkryłam, że był to obszar, który naprawdę rozumiałam dużo lepiej niż reszta klasy”.

  Zobacz broszurę

 • Pod przewodnictwem spawaczy
  Pod przewodnictwem spawaczy

  Stosujemy nasze autorskie rozwiązania nagradzane regularnie za ergonomiczne konstrukcje i funkcje. Walidacja naszych koncepcji projektowych i międzynarodowe testy terenowe prototypów mają na celu weryfikację skuteczności naszych produktów przed wprowadzeniem ich na rynek.

  Zobacz broszurę


Materiały