1. Wszystkie produkty 3M
 wyników 
 • Systemy z wymuszonym przepływem powietrza
 • Aparaty oddechowe 3M z wymuszonym przepływem powietrza i zasilane sprężonym powietrzem

  Aparaty oddechowe 3M z wymuszonym przepływem powietrza i zasilane sprężonym powietrzem

  Skuteczna ochrona w najtrudniejszych warunkach.

  Znajdź produkt
  • Rodzaj produktu  
   • + więcej

  System ochrony dróg oddechowych z wymuszonym przepływem powietrza czy zasilany sprężonym powietrzem? Który wybrać?

  • System z wymuszonym obiegiem powietrza

   System z wymuszonym przepływem powietrza

   Aparat oddechowy z wymuszonym przepływem powietrza to system, który wykorzystuje filtr, aby dostarczać przefiltrowane powietrze do nagłowi i hełmów. System ten umożliwia duża swobodę ruchów.


  • System zasilany sprężonym powietrzem

   Systemy zasilane sprężonym powietrzem

   Systemy 3M™ zasilane sprężonym powietrzem mają za zadanie dostarczenie pracownikom czystego powietrza. Powietrze jest dostarczane z instalacji sprężonego powietrza. 3M oferuje wiele produktów, które można podłączyć do systemów zasilanych sprężonym powietrzem, jak kaptury, hełmy, maski pełne, półmaski. Systemy umożliwiają swobodę ruchów ograniczoną do długości węża doprowadzającego sprężone powietrze.


  Aparaty oddechowe z wymuszonym przepływem powietrza

  • Jednostki napędowe

   Jednostki napędowe do systemów z wymuszonym przepływem powietrza łączą doskonałe wykonanie, ochronę i funkcjonalność z nowoczesną i smukłą konstrukcją oraz komfortem. To klucz do wszechstronnych, łatwych w użyciu systemów chroniących drogi oddechowe w środowiskach zanieczyszczonych pyłami.

   Zobacz wszystkie produkty

  • Kaptury i nagłowia

   Kaptury i nagłowia 3M™ to lekkie, kompaktowe i dobrze wyważone osłony twarzy, które zapewniają zintegrowaną ochronę dróg oddechowych, oczu, twarzy i słuchu.

   Zobacz wszystkie produkty


  Rodziny produktów

  • System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ TR-600

   Nowy system z wymuszonym przepływem powietrza 3M Versaflo™ z jednostką napędową TR-600 zapewnia ochronę przed cząstkami, gazami oraz parami lub przed kombinacją tych zanieczyszczeń w zależności od rodzaju zastosowanego elementu oczyszczającego. Jednostka napędowa TR-600 oferuje możliwość wyboru tempa przepływu powietrza za pomocą prostego, intuicyjnego i łatwego w użyciu systemu, a wskaźniki filtra cząstek i statusu baterii przekazują aktualne informacje w trakcie użytkowania. Nowoczesny, niskoprofilowy kształt zapewnia przyleganie urządzenia do pleców, co gwarantuje bardziej komfortowe użycie.

   Zobacz produkt

  • Jednostka napędowa z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ TR-300

   Jednostka napędowa z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ TR-300 łączy doskonałe wykonanie, ochronę i funkcjonalność z nowoczesną i smukłą konstrukcją oraz komfortem. To klucz do wszechstronnych, łatwych w użyciu systemów chroniących drogi oddechowe w środowiskach zanieczyszczonych pyłami.

   Zobacz produkt

  • System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Jupiter™

   Zestaw startowy zawiera jednostkę napędową Jupiter z pasem łatwym do utrzymania w czystości, wskaźnik przepływu powietrza (rotametr) oraz wskaźnik kalibracyjny, a także filtry par i cząstek (A2P), filtry wstępne, wąż oddechowy z samoregulacją długośc, akumulator 8-godzinny, (NiMH) i ładowarkę akumulatora.

   Zobacz produkt


  Aparaty oddechowe zasilane sprężonym powietrzem


  • Aparat wężowy sprężonego powietrza 3M™ S-200+

   Aparat wężowy sprężonego powietrza 3M™ S-200+ jest najwygodniejszym i najbardziej wszechstronnym systemem tego rodzaju. System S-200 firmy 3M może być stosowany jako standardowy aparat wężowy lub w wersji z zamontowanymi elementami oczyszczającymi na wypadek odłączenia dopływu powietrza.

   Zobacz produkt

  • Zestaw filtrów sprężonego powietrza 3M™ Aircare™

   Zespół filtrujący 3M™ Aircare™ może być łączony ze wszystkimi aparatami wężowymi sprężonego powietrza 3M. 3-stopniowy system filtrowania dostarcza najwyższej jakości powietrze do aparatów wężowych sprężonego powietrza i narzędzi działających w oparciu o sprężone powietrze poprzez usunięcie wody, aerozoli olejowych, pyłów i zapachów ze sprężonego powietrza pobieranego w zakładzie.

   Zobacz produkt


  Nagłowia

  • Hełmy ochronne 3M™ Versaflo™ serii M

   Nagłowie jest lekkie, kompaktowe i łatwe w konserwacji, a jednocześnie zapewnia użytkownikowi ochronę przed wieloma niebezpieczeństwami. Nagłowia serii M oferują niezawodną ochronę i wyjątkową wygodę noszenia.


   Zobacz wszystkie produkty

    

  • Nagłowia 3M™ Versaflo™ serii S

   Węższy i bardziej opływowy profil nagłowia, zapewniający komfortowy dopływ powietrza do części nagłownej.

   Zobacz wszystkie produkty

  • Osłony spawalnicze 3M™ serii HT-600

   Szeroka gama nagłowi spawalniczych do stosowania z systemami filtrującymi 3M™ Versaflo™ zasilanymi sprężonym powietrzem i systemami z wymuszonym obiegiem powietrza ma za zadanie zapewnić wysoki poziom komfortu spawacza i zwiększyć jego wydajność pracy.

   Zobacz wszystkie produkty


  Filmy


  Materiały


  Dodatkowe materiały

  • Dlaczego warto?

   Praca w świecie komfortu


   3M oferuje szeroką i elastyczną gamę przemysłowych systemów ochrony dróg oddechowych z wymuszonym obiegiem powietrza i zasilanych sprężonym powietrzem stworzonych do różnych środowisk pracy, zastosowań i zagrożeń.


   Nasze systemy ochrony dróg oddechowych zapewniają wygodną, kompleksową ochronę dróg oddechowych, głowy, twarzy, oczu i słuchu przed wieloma zagrożeniami. Łatwość ich użycia zwiększa wydajność w miejscu pracy.

   Co

   1. Nagłowie połączone z jednostką napędową lub
   2. Nagłowie połączone za pomocą węża oddechowego do zewnętrznego aparatu sprężonego powietrza
   3. Często ze zintegrowaną ochroną oczu, głowy, słuchu, szyi, ramion.

   Dlaczego
   Wygoda, zgodność z przepisami i ochrona

   1. Odświeżający przepływ powietrza i niższe opory oddychania
   2. Połączona, zintegrowana ochrona
   3. Ochrona dróg oddechowych, głowy, twarzy, oczu, słuchu, osłona głowy/szyi/ramion
   4. Wysoki czynnik ochrony

  • Systemy modułowe

   Modułowy system ochrony dróg oddechowych składający się z wygodnych komponentów to kompleksowe podejście do systemów ochrony pracownika.
   Wszystkie modułowe nagłowia, jednostki napędowe i aparaty wężowe sprężonego powietrza są kompatybilne ze sobą. Użytkownicy mogą łączyć ze sobą różne części przechodząc pomiędzy środowiskami pracy i wykonując różne zadania.
   Oferujemy pełną elastyczność rozwiązań sprzętowych, by dostosować je do zmieniających się środowisk pracy użytkownika.  Aparaty oddechowe 3M z wymuszonym przepływem powietrza i zasilane sprężonym powietrzem

  3M oferuje szeroką gamę przemysłowych systemów filtrujących z wymuszonym obiegiem powietrza i zasilanych sprężonym powietrzem, stworzonych do różnych środowisk pracy, zastosowań i zagrożeń.

  Oba rodzaje systemów doprowadzają powietrze do użytkownika przez nagłowie. Nagłowia zapewniają ochronę dróg oddechowych oraz funkcje potrzebne w danym środowisku pracy, które pozwalają uniknąć wielu problemów związanych z dobraniem odpowiednich środków ochrony indywidualnej dla pracowników.