Zwiększ bezpieczeństwo danych dzięki filtrom prywatyzującym 3M™

Aby pomóc w zarządzaniu ryzykiem naruszenia bezpieczeństwa danych, menedżerowie IT często wdrażają cyfrowe mechanizmy kontroli, takie jak uwierzytelnianie, szyfrowanie oraz zapory sieciowe. A jak są chronione poufne dane widoczne na ekranach laptopów lub smartfonów? Większość liderów IT przyznaje, że hakerstwo wzrokowe stanowi istotne ryzyko dla ich organizacji. Filtry prywatyzujące 3M to łatwa do wdrożenia pierwsza linia obrony przed kosztownymi naruszeniami bezpieczeństwa danych oraz istotna część kompleksowego planu bezpieczeństwa danych wdrażanych przez zespoły IT.

Zacznij od bezpłatnego pakietu startowego do ewaluacji rozwiązań 3M

Ilustracja przedstawiająca elementy niestandardowego zestawu testowego filtra prywatyzującego. Rysunki laptopa i smartfona z filtrami i listą kontrolną
Zacznij od bezpłatnego pakietu startowego

Wspólnie z ekspertami 3M znajdź odpowiednie rozwiązanie zapewniające prywatność i ochronę danych w swojej organizacji.

W zależności od środowiska pracy przedstawimy nasze zalecenia dotyczące najlepszych praktyk.

Bezpłatny pakiet startowy

Sprawdź co zawiera dopasowany do twoich potrzeb pakiet startowy do ewaluacji naszych rozwiązań.

Pakiet startowy zostanie dostosowany na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji i późniejszej komunikacji. Oto niektóre narzędzia, które mogą być objęte zestawem.

 • Ilustracja przedstawiająca dwa filtry prywatyzujące
  Próbki do testów

  Pełnowymiarowe próbki produktów prywatyzujących do przetestowania w twojej organizacji

 • Ilustracja przedstawiająca tabelę rekomendacji produktu
  Tabela rekomendacji produktów

  Szybkie porównanie naszych rozwiązań z zakresu prywatyzacji wraz z numerami produktów do łatwego zamawiania.

 • Ilustracja przedstawiająca zapaloną żarówkę
  Wskazówki dotyczące testowania

  Od warunków oświetleniowych po opcje mocowania – podpowiadamy, jak uzyskać najwyższą wydajność produktów prywatyzujących.

 • Ilustracja przedstawiająca osobę wskazującą na ekran prezentacji
  Przekonaj swojego menedżera

  Narzędzia pomagające uzyskać zgodę na wdrażanie rozwiązań prywatyzujących w organizacji.

Infografika ilustrująca transmisję, przechowywanie i wyświetlanie danych na 3 ekranach komputerowych.
Czy Twój plan bezpieczeństwa systemów informatycznych jest kompletny?
 • Animowana grafika przedstawiająca ekran laptopa z danymi i nakładający się na niego filtr prywatyzujący 3M blokujący widok osobom z boku

  Podejmij działania, aby upewnić się, że chronisz dane firmy.

  Nasi eksperci pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie prywatyzujące dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

  Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni produkt do każdej sytuacji, każdego użytkownika i każdego urządzenia – od telefonów komórkowych po komputery stacjonarne, od matowych po błyszczące, od podstawowej czerni po eleganckie złoto.

Dwunastu pracowników na otwartej przestrzeni biurowej pracuje przy komputerze i wyświetla na ekranie poufne dane.
Jakiego rodzaju dane musi chronić Twoja firma?

Dane osobowe? Tajemnice handlowe? Dokumenty finansowe? Dokumenty prawne?

Ile warte są te informacje?


Grafika z 4 typami wyświetlaczy: monitor komputera, ekran laptopa, ekran tabletu i ekran smartfona

Wybierz urządzenie. My zajmiemy się resztą.

3M oferuje najszerszy wybór produktów prywatyzujących dostosowanych do większości używanych obecnie monitorów, laptopów, tabletów i smartfonów.


Filtry prywatyzujące 3M do monitorów i laptopów Tabela porównawcza produktów

Tabela porównawcza filtrów prywatyzujących 3M™ ułatwiająca klientom wybór filtrów o właściwościach: prywatność, jasność, przejrzystość, dotykowy i antyrefleksy Porównywane produkty to: ramka, złote, złote z funkcją dotykową, wysoka przejrzystość, czarne i czarne z funkcją dotykową


 • Ikona koszyka na zakupy

  Wsparcie zamówień

  Twoje zamówienie może kwalifikować się do wyceny hurtowej zarówno w przypadku zamówień pojedynczych, jak i rocznych zamówień uzupełniających u preferowanego Dystrybutora. 3M współpracuje z większością głównych Dystrybutorów IT, pomagając zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie. Dystrybutor i 3M ułatwią Ci złożenie zamówienia i zapewnią dostawę, pomoc techniczną oraz logistykę w ramach realizacji zamówienia.


Hakerstwo wzrokowe — naruszenia bezpieczeństwa danych praktycznie niemożliwe do wykrycia

Przejdź przez swój budynek. Zwróć uwagę na poufne dane widoczne na ekranach współpracowników. Zrób kilka zdjęć za pomocą smartfona. Czy ktoś zauważył? Gdyby haker wzrokowy zdobył te informacje, co mógłby z nimi zrobić? Podstawowe informacje takie jak nazwa użytkownika lub adres e-mail mogą być wykorzystane do przeprowadzenia rozległego cyberataku. A w przeciwieństwie do złamania zabezpieczeń cyfrowych, wizualne hakerstwo jest równie trudne do wykrycia, co do zauważenia.

Czy wiesz, że…?
 

 • Informacje płynące z organizacji wskazują, że problem hakerstwa wzrokowego wzrósł w ubiegłym roku o 135%.*
 • 72% ankietowanych osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji przyznaje, że ich organizacje aktywnie zapobiegają hakerstwu wzrokowemu w miejscach publicznych.*
 • Czy robisz wystarczająco dużo, by chronić reputację i kondycję finansową swojej organizacji?

  Nowe i zaostrzone przepisy, takie jak Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), to dopiero początek. Wyższe standardy ochrony prywatności są wprowadzane we wszystkich obszarach. W niektórych firmach z listy Fortune 500 zaczynają obowiązywać nowe zasady ochrony bezpieczeństwa danych wymagające stosowania filtrów prywatyzujących. Teraz bardziej niż kiedykolwiek organizacje zdają sobie sprawę, że konieczna jest ochrona wykraczająca poza oprogramowanie.


Dlaczego ochrona wizualna ekranów jest ważna?

 • To jest nasze motto. Dlatego ochrona i prywatność wizualna ekranów jest jednym z elementów polityki bezpieczeństwa danych obowiązującej w 3M. Zobacz, dlaczego inne firmy z listy Fortune 500 podążają tym samym tropem.

 • Sprawdź wyniki eksperymentu dotyczące hakerstwa wzrokowego 3M. Być może dzięki nim łatwiej zidentyfikujesz główne obszary zagrożenia we własnej organizacji.

 • W każdej branży – od sektora finansów po opiekę zdrowotną i instytucje rządowe – organizacje mają obowiązek chronić poufne informacje przed ich nieuprawnionym wykorzystywaniem. Dowiedz się, jak rozwiązania do prywatyzowania ekranów mogą pomóc w zapobieganiu naruszeniom bezpieczeństwa danych.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie dotyczące naszych produktów? Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru lub typu rozwiązania? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
 • * „3M Awareness, Attitude, and Usage Tracking Study”, Listopad 2017 r., badanie sponsorowane przez firmę 3M.