Success Simplified

Success Simplified - uproszczone procedury w pośredniej odbudowie zębów

Recepta na proste i skuteczne procedury w pośrednich odbudowach stomatologicznych

Uprość procedurę odbudowy pośredniej

 • najlepsze praktyki

  Procedury odbudowy metodą pośrednią są bardzo złożone. Składają się z wielu różnych etapów klinicznych i laboratoryjnych, a każdy osobny etap wiąże się z szeregiem wyzwań w leczeniu. Z tego powodu 3M zdecydowało się na współpracę z pięcioma specjalistami w celu wypracowania konsensusu na temat rekomendacji dotyczących dobrych praktyk z zakresu procedur protetycznych. Zalecenia oparte są na najnowszych wynikach badań naukowych i osobistym wieloletnim doświadczeniu w środowisku klinicznym naszych ekspertów.

  Naszym celem jest dzielenie się wiedzą z Tobą - stomatologiem, wskazówkami klinicznymi, które pozwolą skutecznie osiągnąć nadrzędny cel każdego leczenia czyli realizacja założonego celów bez błędów klinicznych.

  W efekcie otrzymaliśmy uproszczoną 7-etapową procedurę, obejmującą każdy krok, od wyboru materiału po ostateczną odbudowę, a wszystkie te informacje zawarliśmy w przewodniku, żeby dać Ci przedsmak tego, czego możesz się spodziewać. Całość wiedzy, zebraliśmy i przedstawimy za pomocą bloga, webinarów, sesji wykładowych oraz warsztatów praktycznych.

   

  Pobierz broszurę


7 kroków w pocedurze odbudowy pośredniej

Na każdym etapie procedury będziemy omawiać najważniejsze opcje, kryteria wyboru oraz czynniki najbardziej istotne dla podjęcia decyzji o leczeniu.
Idea polega na tym, że w środowisku klinicznym lekarz stomatolg typuje czynniki różnicujące dla każdego indywidualnego przypadku, w wyniku czego otrzymany protokół kliniczny będzie dotyczył konkretnego przypadku.

Wybór materiału Odbudowa wkładem koronowo-korzeniowym (Post&Core) Technika preparacji Prowizorium Pobieranie wycisku Cementowanie Profilaktyka

Poznaj certyfikowanych członków Success Simplified

Koncepcja Success Simplified powstała w wyniku współpracy zespołu złożonego z pięciu międzynarodowych ekspertów, w którego skład wchodzą zarówno klinicyści jak i pracownicy akedemiccy. Wspólnie wypracowali konsensus oparty na najnowszych odkryciach naukowych, uwzględniając także wyzwania i ograniczenia, z jakimi zmaga się współczesna praktyka stomatologiczna.

Jan-Frederik Güth zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora departamentu protetyki w szpitalu uniwersyteckim Uniwersytetu Ludwiga Maximiliana w Monachium.
Uzyskał dyplom lekarza dentysty w 2018 roku, a kwalifikacje na tytuł doktora habilitowanego w 2014 roku na tym samym uniwersytecie.
W roku 2013 przebywał na Uniwersytecie Południowej Kalifornii jako profesor wizytujący (z Pascalem Magne) i jest specjalistą w dziedzinie protetyki (DGPro, Niemieckie Stowarzyszenie Protetyki Stomatologicznej) oraz implantologii (szczególnie protetyki implantologicznej; DGI).
Głównym obszarem jego zainteresowań oraz badań są technologia cyfryzacji i procedury związane z procesem pobierania wycisków, CAD/CAM, estetyka oraz materiały protetyczne.

Paulo Monteiro uzyskał swój dyplom lekarza dentysty w Instituto Superior de Ciências da Saúde in Caparica (ISCSEM) w Portugalii.
Tam też zaczął rozwijać swoją pasję do stomatologii estetycznej. W 2005 roku autor ukończył studia podyplomowe ze stomatologii estetycznej i zachowawczej na ISCSEM.
W tym samym Instytucie uzyskał magistra medycyny stomatologicznej.
Piastuje stanowisko koordynatora i profesora na wydziale stomatologii estetycznej i zachowawczej w Instituto Universitário Egas Moniz. Jest właścicielem ekskluzywnej praktyki stomatologicznej w Lizbonie, która koncentruje się na estetycznych i kosmetycznych zabiegach dentystycznych.

Akit Patel ukończył Guy’s Hospital Dental Institute w 2002 roku.
Następnie przeszedł przez program specjalizacyjny z protetyki na UCL (University College, Londyn) Eastman Dental Hospital and Insitute i w 2008 roku uzyskał tytuł magistra stomatologii klinicznej (stałe i ruchome protezy) z wyróżnieniem oraz otrzymał nagrodę za doskonałość kliniczną i akademicką.
Został nagrodzony członkostwem w Towarzystwie Stomatologii Odtwórczej przyznanym przez Royal College of Surgeons of England w 2009 roku.
Dr. Patel jest specjalistą protetykiem i pracuje w prywatnej klinice specjalizującej się w stomatologii implantologicznej, estetycznej i odtwórczej.
Na UCL Eastman Dental Institute sprawuje funkcje starszego wykładowcy na klinikach, a na Bristol University uczy w roli wykładowcy, jest również członkiem Towarzystwa ITI.

Carlos Eduardo Sabrosa uzyskał swój dyplom lekarza dentysty w 1992 r. w State University of Rio de Janeiro Dental School (Brazylia) oraz ukończył Clinical Advanced Graduate Studies (CAGS) w dziedzinie protetyki w Boston University Goldman School of Dental Medicine w roku 1996.
Otrzymał nagrodę Steven Gordon Research / Clinical w 1995 i 1996 roku oraz nagrodę Tylman Research w formie grantu naukowego w 1993 roku, który odebrał w American College of Prosthodontics.
Dr Sabrosa uzyskał tytuł magistra oraz doktora nauk medycznych w dziedzinie protetyka/biomateriały w Boston University Goldman School of Dental Medicine w 1997 i kolejno w 1999 roku.
Prowadzi prywatną praktykę zajmującą się rehabilitacją jamy ustnej oraz implantologią w dzielnicy Leblon w Rio de Janeiro (Brazylia) i jest profesorem wizytującym na Instituto Universitário Egas Moniz w Portugalii.

Stefan Vandeweghe ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie w Gandawie w 2006 roku, a następnie specjalizował się w implantologii jamy ustnej.
W 2010 roku uzyskał tytuł doktora po obronie pracy doktorskiej „Czynniki wpływające na przebudowę kości wokół powierzchniowo zmodyfikowanych implantów Southern Impants”.
Od 2010 do 2011 roku Dr Vandeweghe pracował na stażu podoktorskim na Uniwersytecie Malmö w Szwecji, przed powrotem do Belgii, gdzie rozpoczął pracę w prywatnym gabinecie ze swoją żoną Charlotte.
Ponadto kontynuował swoje badania na Uniwersytecie w Gandawie, gdzie w 2017 roku został profesorem i kierownikiem Katedry Stomatologii Zachowawczej.


 • Zapraszamy Cię na bloga Brain Floss

  Zapraszamy Cię na bloga Brain Floss

  Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego bloga Success Simplified, w którym stale dzielimy się stomatologicznymi poradami i wskazówkami do wykorzystania w Twojej praktyce, a także rekomendacjami. Każdy post opublikowany na platformie spełnia podstawowe zasady określone przez naszych ekspertów: prostota, minimalna inwazyjność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Subskrybuj, żeby otrzymywać od nas informacje na temat comiesięcznej aktualizacji na blogu.

  Zobacz sam i subskrybuj bloga


Przedstawiamy polieterowy materiał wyciskowy 3M™ Impregum™ Super Quick
Przedstawiamy polieterowy materiał wyciskowy 3M™ Impregum™ Super Quick

Materiał wyciskowy Impregum Super Quick łączy wyjątkową dokładność odwzorowania szczegółów pola protetycznego i niezawodność masy polieterowej z prędkością wiązania masy poliwinylosiloksanowej.

 • Nowa i ulepszona formuła
 • Bardzo szybki dwuminutowy czas wiązania
 • Znacząco poprawiony smak i zapach

Dowiedz się więcej o superszybkich polieterowych materiałach wyciskowych Impregum

Dołącz do naszych sesji Success Simplified na żywo

To Twój wybór, jak chcesz się uczyć. Czy masz ochotę obejrzeć webinar na żywo z możliwością zadawania pytań bezpośrednio do ekspertów? Wystarczy, że się zapiszesz się, usiąść wygodnie, zrelaksować i uczyć.

Czy wolisz jednak osobiście uczyć się na wykładach oraz warsztatach? Spotkajmy się na jednym z naszych wydarzeń.

 • Webinar na żywo – 13 maja 2020

  Webinar na żywo – 13 maja 2020

  W tym webinarze jeden z założycieli SuSi prof. dr Stefan Vandeweghe przeprowadzi Cię przez wszystkie 7 kroków procedury odbudowy zębów metodą pośrednią Success Simplified poprzez zademonstrowanie ich na pacjentach, których przyjmie w swoim gabinecie. Będzie Twoim przewodnikiem przez wszystkie etapy, od wyboru materiału przez pobieranie wycisku, ostateczne cementowanie na zębie, aż po ostateczną odbudowę, aby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy.


Zamknij  
 • Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.


  Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Prześlij


Dziękujemy.

Formularz został przesłany.

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później.

Bądźmy w kontakcie

Nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości od 3M Oral Care? Subskrybuj nasz eNewsletter i otrzymaj informacje wcześniej.
Masz do nas pytanie? Zawsze chętnie pomożemy! Naciśnij przycisk Skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą.