Produkty dla stomatologii w Polsce

Dbamy o zdrowe uśmiechy pacjentów na całym świecie

Sprawdź nasz katalog produktów

Produkty dla stomatologii

Sprawdź nasz katalog produktów

Produkty 3M są stworzone z myślą o dentystach i ich pacjentach. Sprawdzone rozwiązania które ułatwiają pracę w codziennej praktyce. • Pęcherzyki powietrza powstające przy zastosowaniu płynnych materiałów kompozytowych mogą skomplikować proces leczenia. Dlatego 3M zaprojektowało nową ergonomiczną strzykawkę, która praktycznie eliminuje je.
  Poczas kiedy materiał pozostaje ten sam, nasz nowy system strzykawek 3M™ Filtek™ Supreme Flowable i 3M™ Filtek™ Bulkfill Flowable pomaga wyleminować pęcherzyki powietrza, oszczędza sam materiał i redukuję siłę potrzebną na wyciśnięcie materiału.

  Poprawiony projekt strzykawek zapewnia nowe korzyści dla tego samego zaufanego materiału.

 • Pierwszy uniwersalny system łączący widoczny na zdjęciach RTG, typu "All-in-One" do praktycznie wszystkich wskazań w odbudowach bezpośrednich i pośrednich - przenosi uniwersalne systemy łączące na wyższy poziom w stomatologii.

 • Uniwersalny cement na bazie żywic, który działa zarówno jako samoadhezyjny i adhezyjny cement w połączeniu z systemem łączącym 3M™ Scotchbond™ Universal Plus. Używane razem tworzą kompletny system do prac w odbudowie pośredniej i bezpośredniej, upraszczając wszystkie procedury.


Strefa klienta

 • promocje różnorodnych produktów
  Promocje

  Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą promocyjną.

  Dowiedz się więcej

 • Gdzie kupić produkty dla stomatologii
  Gdzie kupić?

  Sprawdź listę autoryzowanych dystrybutorów 3M.

   

  Dowiedz się więcej

 • Obsługa klienta
  3M Oral Care Masterclass

  3M Oral Care Masterclass to nowoczesna platforma edukacyjna stworzona specjalnie dla lekarzy, którzy poszukują praktycznej i teoretycznej wiedzy na najwyższym poziomie.

  Dowiedź się więcej


Kontakt

Dział obsługi klienta
Tel : (22) 739 60 00

Tel : (22) 739 60 00

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00

 

3M Poland Sp. z o.o.
al. Katowicka 117,
Kajetany 05-830 Nadarzyn