Strefy robót drogowych

 • Strefy robot drogowych

  Zapewnienie bezpieczeństwa podczas poruszania się w obszarach robót drogowych.

  Z definicji, budowa i remont dróg zakłóca normalny ruch pojazdów oraz powoduje nieoczekiwane i potencjalnie niebezpieczne warunki. Świetna widoczność i wyraźne oznakowanie jest niezbędne przez całą dobę, aby ochronić zarówno kierowców, jak i pracowników.

  Dla tych obszarów tymczasowej pracy i przekierowania ruchu drogowego, 3M oferuje szereg unikalnych rozwiązań, począwszy od materiałów odblaskowych stosowanych do produkcji znaków drogowych czy urządzeń BRD, a skończywszy na kamerach do pomiaru średniej prędkości jazdy. Zastosowanie systemu Automatycznego Rozpoznania Tablic Rejestracyjnych do zarządzania średnią prędkością jazdy pozwala na zmniejszenie liczby wypadków i poprawia ogólne bezpieczeństwo na drogach.

  Liczba czynności do wykonania w ramach robót drogowych i remontów infrastruktury drogowej ciągle rośnie i dodatkowo komplikuje pracę w porze nocnej, która pozwala na zmniejszenie utrudnień w ruchu drogowym podczas dnia. Innymi czynnikami powodującymi komplikacje są słabe oświetlenie i wizualny bałagan, wzrost natężenia ruchu, kiepska pogoda, wąskie uliczki czy robotnicy pracujący tuż obok poruszających się pojazdów.


Kategorie produktów

 • Czasowe oznakowanie dróg nie powinno oznaczać niskiej jakości, dlatego nasz asortyment folii odblaskowej do zastosowań czasowych zapewnia taką samą odblaskowość, jak nasze produkty do stałych organizacji ruchu.

  Odblaskowe folie 3M pomagają zapewnić, iż wszelkie rozwiązania dla urządzeń BRD, tablic, pachołków czy słupków są bardziej widoczne i trwałe przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa w strefach robót drogowych.


  Zobacz Nasze produkty

   

 • Odblaskowe w warunkach zamoczenia taśmy odblaskowe 3M™ Stamark do czasowego poziomego oznakowania dróg pozwalają na stworzenie nowych i widocznych czasowych linii na drogach. Pomagają one kierowcom bezpiecznie podróżować po drogach w trudnych warunkach atmosferycznych lub w nocy, nie tracąc właściwości odblaskowych.

  Łatwość i szybkość stosowania oraz usuwania bez pozostawiania śladów to cenne zalety, pomagające zakończyć prace drogowe o wiele szybciej i tym łatwiej ponownie otworzyć przejazdy i drogi.

  Zobacz Nasze produkty