Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™

Materiały odblaskowe 3M™ Scotchlite™

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.


Katalog produktów

 • Materiały odblaskowe 3M™ Scotchlite™ łączą wszechstronność i funkcjonalność w oparciu o technologię odbicia zwrotnego. Materiał jest łatwy w utrzymaniu. Istnieje wiele kreatywnych możliwości korzystania z niego. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ można przyszyć do odzieży lub wgrzać w odzież, czyli nanieść taśmę poprzez aplikację w wysokiej temperaturze.

  Zobacz produkty

 • 3M™ Scotchlite™ materiał odblaskowy - folie termotransferowe zostały stworzone do odzieży ochronnej, sportowej i codziennej. Materiał odblaskowy - folia termotransferowa Scotchlite składa się z szerokokątnych, odblaskowych szklanych mikrokulek spojonych przezroczystą warstwą polimerową, pokrytą klejem, aktywowanym ciepłem. Doskonale nadaje się do elementów wykończeniowych, emblematów i logo o wielu kształtach, wielkościach, jak również do wycinania liczb i liter. Produkty są często stosowane do ciągłych laminowanych obszyć i lamówek.

  Zobacz produkty

 • Taśmy odblaskowe mikropryzmatyczne 3M™ Scotchlite™ High Gloss zostały stworzone z myślą o jeszcze wyższym poziomie bezpieczeństwa. Odpowiednio stosowane zwiększają widoczność użytkownika w nocy lub w słabym oświetleniu, kiedy pada na niego światło reflektorów. Materiał odblaskowy z serii High Gloss opracowany został w oparciu o technologię mikropryzmatyczną - mikroskopijne pryzmaty o zdolności zwrotnego odblasku, tworzą folię polimerową, pozwalając na osiągnięcie jasnego, odblaskowego efektu na odzieży i akcesoriach.

  Zobacz produkty

Międzynarodowe laboratorium projektowe

 • Międzynarodowe usługi laboratoryjne: produkty zwiększające widoczność

  Międzynarodowe usługi laboratoryjne: produkty zwiększające widoczność

  3M™ Scotchlite™ może być stosowany przez przedstawicieli różnych zawodów, na przykład przez pracowników straży pożarnej, służb ratowniczych, pracowników budowy dróg czy zajmujących się wywozem odpadów, zwiększając bezpieczeństwo i widoczność w warunkach słabego oświetlenia oraz w nocy. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci w:

  - Doborze produktu
  - Modyfikacji projektu
  - Porównaniu projektów
  - Testach skuteczności
  - Zapewnieniu zgodności z przepisami
  - Zapewnieniu 360° widoczności


Filmy


Materiały dodatkowe

Dlaczego materiał odblaskowy 3M?

 • Technologia

  Zaufaj oryginalnej jakości.

  • Technologia materiałów odblaskowych 3M™ Scotchlite™ jest bardziej nowoczesna niż kiedykolwiek wcześniej. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ wykonany w technologii szklanych soczewek wykorzystuje miliony wysoce wydajnych, szklanych kulek, bardzo skutecznie odbijających światło ze wszystkich kierunków dzięki swojej budowie. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ wyjątkowo dobrze sprawdza się na odzieży ochronnej. To od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystać materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ w procesach produkcyjnych w Twojej firmie, by podnieść jakość każdego produktu.
  • Szeroka gama różnych materiałów odblaskowych 3M™ Scotchlite™ została zaprojektowana, by zwiększyć widoczność i zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika z jednoczesnym zachowaniem funkcjonalności odzieży, z którą są łączone. Nasi Klienci wymagają dodatkowych właściwości, takich jak na przykład trudnopalność, możliwość prania przemysłowego czy odporność chemiczna. Dbamy o to, by materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ spełniał ich oczekiwania.
  • ·· Świadomość marki
   ·· Stała wysoka jakość produktów
   ·· Badania i rozwój w USA i Niemczech
   ·· Wszechstronna wiedza
   ·· Eksperckie porady dotyczące norm i przepisów
   ·· Doświadczeni doradcy klienta i kompleksowa oferta usług

 • Widoczne rozwiązanie

  Widoczne rozwiązanie

  W celu potwierdzenia autentyczności, niektóre materiały odblaskowe 3M™ Scotchlite™ zostały oznaczone dobrze widocznym logo 3M na powierzchni odblaskowej. Dzięki czemu logo może być łatwo zauważone, nawet na gotowej odzieży ochronnej. Ochrona naszego znaku towarowego jest niezwykle ważna dla 3M. Oznaczanie produktów logo 3M jest jednym ze sposobów aby użytkownik miał pewność, że korzysta z materiałów najwyższej jakości.


Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™

Materiał odblaskowy z serii High Gloss wyprodukowany przy zastosowaniu technologii mikropryzmatycznej posiada mikroskopijne pryzmaty o zdolności zwrotnego odblasku, tworzące folię polimerową. Materiał ten pozwala na osiągnięcie jasnego, odblaskowego efektu na odzieży i akcesoriach.

Można go przyszyć lub wgrzać do odzieży. Zapewnia wykończenie o wysokim połysku. Materiał jest dostępny w różnych kolorach.