Środki ochrony indywidualnej dla wojska

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dla wojska

Wy chronicie nas. My chronimy Was.

Legendarna jakość, sprawdzona trwałość

3M to wiodący producent zaawansowanych środków ochrony słuchu, dróg oddechowych i oczu, zestawów komunikacyjnych i innych taktycznych systemów bezpieczeństwa oraz środków ochrony indywidualnej. Każdy produkt jest zaprojektowany tak, by był odporny na trudne warunki i jest nieustannie udoskonalany. Nasze produkty zapewniają wygodę podczas długotrwałego stosowania oraz sprawdzoną w terenie niezawodność, która może zadecydować o powodzeniu misji.


Filmy


Środki ochrony indywidualnej dla wojska

 • rozwiązania-komunikacyjne-dla-wojska.png

  Rozwiązania komunikacyjne połączone z ochroną słuchu 3M™ Peltor™

  Żołnierz polega na swoich zmysłach w trakcie działania. Słuch jest tak samo ważny jak wzrok, zarówno w nocy, jak i w świetle dziennym. Żołnierze muszą słyszeć przychodzące sygnały radiowe bez ujawniania swojej rzeczywistej lokalizacji. Muszą wychwycić i zlokalizować każdy trzask gałązki lub szept. Komunikacja radiowa musi być możliwa nawet w ogłuszającym hałasie na polu walki.
  We wszystkich sytuacjach, w których dobry słuch stanowi klucz do sukcesu: na polu walki, podczas misji zwiadowczej lub na posterunku, zestawy komunikacyjne 3M™ PELTOR™ mogą pomóc wyostrzyć zmysły.

  Zobacz katalog produktów


 • Aktywne wkładki przeciwhałasowe z regulowanym poziomem tłumienia

  Aktywne wkładki przeciwhałasowe z regulowanym poziomem tłumienia

  Taktyczne wkładki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR zapewniają ochronę słuchu, zwiększają świadomość sytuacyjną i usprawniają komunikację. Te małe, lekkie wkładki z możliwością wielokrotnego ładowania zostały zaprojektowane do zastosowań taktycznych, inżynieryjnych i dla sektora utrzymania ruchu.

  Zobacz katalog produktów


 • Ochrona wzroku

  Ochrona wzroku

  Oprócz środków ochrony słuchu i rozwiązań komunikacyjnych 3M oferuje także okulary ochronne wykorzystujące zaawansowaną inżynierię optyczną.

  Okulary ochronne klasy premium oferują najwyższą klasę optyczną. Szeroka gama produktów obejmuje okulary z trwałymi powłokami zapobiegającymi zarysowaniu i wygodnymi powłokami nieparującymi. Większość okularów i gogli ochronnych 3M zapewnia niezawodną ochronę przed promieniowaniem UV i zgodność z normą EN166:2001. Produkty posiadają oznaczenie CE. Produkty ochrony wzroku zaprojektowane specjalnie dla wojska i policji są testowane zgodnie ze wymaganiami testów STANAG 2920 (edycja 2) na skuteczność ochrony przed cząstkami o dużej szybkości. (Nieuwzględnione ani niecertyfikowane przez QPL/QML)

  Zobacz katalog produktów


 • Ochrona słuchu

  Ochrona słuchu

  3M oferuje szeroką gamę innowacyjnych środków ochrony słuchu, ułatwiając wybór odpowiedniego rozwiązania w zależności od specyfiki wykonywanej pracy. Różnorodność oferowanych rodzajów i rozmiarów wkładek przeciwhałasowych oraz ochronników słuchu pozwala użytkownikom na wybór odpowiedniego dla siebie wariantu i zapewnienia właściwego poziomu ochrony dopasowanego do rodzaju pracy. Nasze innowacyjne produkty są wygodne, trwałe i pomagają osiągać cele programu ochrony słuchu w miejscu pracy.

  Zobacz katalog produktów


 • Interkomy do pojazdów

  Adaptery typu PTL "wciśnij aby rozmawiać"

  Wytrzymałe, wodoodporne adaptery z wbudowanym przyciskiem (PTT) do połączenia zestawów komunikacyjnych 3M™ PELTOR™ z radiami i telefonami komórkowymi.
  Do środowisk, gdzie istnieje ryzyko wybuchu oferujemy także adaptery z certyfikatem ATEX.

  Zobacz katalog produktów


Sugerowane ŚOI