Filmy


Wykończenia szkła

Wykończenia szkła

Innowacja, inspiracja, informacja

Znajdź instalatora

Ożyw przestrzeń dzięki dekoracjom okien i szkła

Zalety trawionego, ciętego, piaskowanego, teksturowanego i innych dekoracyjnych wzorów szkła są wyraźne: możesz dostosować poziom prywatności do swoich potrzeb bez ograniczania przepływu światła między pomieszczeniami. Ciasne przestrzenie sprawiają wrażenie bardziej przestrzennych. Zapewnienie takich funkcji szkła było dotychczas drogie, ale dzięki wykończeniom 3M™ Fasara™, 3M™ Crystal i 3M™ Dichroic są one teraz dostępne i łatwe w aplikacji.

Zastosowania folii okiennych

 • Grafika okienna do budowania tożsamości marki
  Grafika okienna do budowania tożsamości marki

  Użyj okien do promowania swojej marki. Czy chodzi o witrynę, którą mijają przechodnie, czy szklane drzwi wejściowe do biura — folie do grafiki okiennej 3M pomogą Ci zadbać o wizerunek firmy.

  Skontaktuj się z nami
  Wyświetl informacje o produkcie

 • Folie okienne do prywatyzacji wnętrz i dekoracji
  Folie okienne do prywatyzacji

  Estetycznie wyglądające szyby to nie jedyna zaleta używania folii okiennych 3M; zapewniają one również prywatność wnętrz biurowych i sal konferencyjnych, nie ograniczając przy tym dopływu światła z zewnątrz i nie zamykając przestrzeni.

  Skontaktuj się z nami
  Wyświetl informacje o produkcie

   

 • Folie okienne do ochrony
  Folie okienne do ochrony

  Latające odłamki tłuczonego szkła potrafią być bardzo niebezpieczne. Zamiast mierzyć się z konsekwencjami, lepiej wprowadzić odpowiednie zabezpieczenia. Folie okienne 3M™ Scotchshield™ utrzymują odłamki stłuczonego szkła razem.

  Skontaktuj się z nami
  Wyświetl informacje o produkcie


Zalety folii okiennych

Co sprawia, że wykończenia szkła 3M™ Fasara™ i 3M™ Crystal są lepsze?

Estetyka: Nasze dekoracyjne folie do okien i szkła pozwalają diametralnie przekształcić wygląd szyby w coś niezwykłego za niewielkie pieniądze.

Elastyczność: Wykończenia szkła 3M™ Fasara™ pozwalają dostosować stopień prywatyzacji do indywidualnych wymagań. Wykończenia szkła mogą być używane w sposób jednolity do tworzenia na przykład efektu „ściany z papieru ryżowego”; lub wielowarstwowy, tworząc ciekawe i dynamiczne efekty. Wykończenia szkła 3M Crystal umożliwiają tworzenie złożonych projektów lub napisów przy użyciu technologii cięcia elektronicznego.

Łatwa aplikacja: Doświadczenie 3M w dziedzinie klejów zapewnia szybką, dokładną, estetyczną i trwałą aplikację na różnych podłożach szklanych.

Materiały: Wykończenia szkła 3M Fasara są tworzone z trwałych i elastycznych materiałów poliestrowych. Wykończenia szkła 3M Crystal są wykonane z przezroczystego winylu.

Nie obciążają budżetu: Możesz zapewnić elegancję, przejrzystość i prywatność trawionego, ciętego, piaskowanego lub teksturowanego szkła dekoracyjnego za ułamek ceny. Nakładanie wykończeń szkła Fasara i Crystal bezpośrednio na szkle jest szybkie i tanie. Efektowne wyniki, efektywne wykonane.


Do pobrania


Certyfikowani instalatorzy

Znajdź certyfikowanego instalatora w pobliżu.


O wykończeniach szkła

Doskonała alternatywa dla szkła trawionego lub piaskowanego. Wykończenia szkła 3M to szybkie, ekonomiczne i wysokiej jakości rozwiązanie w zakresie prywatyzacji okien oraz dla oznakowania i dekoracji.