Architectural Markets — zastosowania

Zastosowania architektoniczne

Innowacja, inspiracja, informacja.

Znajdź instalatora

Swoboda projektowania

Całkowita swoboda tworzenia przestrzeni przy dużo mniejszych nakładach czasu i pieniędzy niż w przypadku tradycyjnego remontu — to zalety rozwiązań architektonicznych 3M do szkła i innych powierzchni. Materiały architektoniczne mogą imitować skórę, marmur, drewno, właściwie każdy materiał, o którym można pomyśleć przy projektowaniu i dekoracji wnętrz. Zobacz zastosowania wykończeń 3M na różnych powierzchniach, w różnych aplikacjach.


Zastosowania

 • Nic nie jest bardziej wyzwalające niż świadomość, że Twoje pomysły nie mają granic. Wykończenia architektoniczne 3M dają swobodę myślenia, która pozwala Tworzyć projekty bez kompromisów. Odwiedź naszą klinikę i centrum odnowy biologicznej, aby dowiedzieć się więcej.

  Zobacz prywatną klinikę

 • Wykończenia architektoniczne 3M są idealne do wykonywania szybkich, ekonomicznych transformacji, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości rezultatów. Odkryj możliwości i ekonomiczną wolność tworzenia, z których korzystają już właściciele nieruchomości, architekci i projektanci na całym świecie.

  Zobacz hotel

 • Uwolnij swoją kreatywność dzięki wykończeniom architektonicznym 3M i odkryj, jak możesz zmaksymalizować istniejące zasoby i środowisko, aby nadać swojej lokalizacji upragniony charakter.

  Zobacz lotnisko

 • Niezależnie od pozornych ograniczeń, wykończenia architektoniczne 3M pozwolą zrealizować wizję bez konieczności pójścia na kompromis. Przywołane tu przykłady ilustrują wolność wyrazu i pokazują, co można osiągnąć.

  Zobacz dom towarowy

 • Niezależnie od tego, czy projektujesz biuro od podstaw czy przeprowadzasz remont, wykończenia architektoniczne 3M dają Ci absolutną swobodę twórczą. Umieszczone tutaj linki pokazują, jak połączyć najnowsze materiały wykończenia powierzchni we wspólnej przestrzeni, by stworzyć miejsce o idealnym charakterze.

  Zobacz biuro


O wykończeniach powierzchni i szkła 3M

Dzięki silnej tradycji innowacji i technologicznego know-how, wykończenia powierzchni 3M oferują elastyczne, kreatywne i zaawansowane technologicznie rozwiązania dla projektów architektonicznych i dekoratorów wnętrz. Produkty 3M pomogą stworzyć potrzebny nastrój i atmosferę, nadając otoczeniu określony charakter. Wykończenia architektoniczne 3M zapewniają doskonałość projektową, zwiększają komfort osób i szanują równowagę ekologiczną.