Mój stetoskop


Lekarz noszący biały fartuch laboratoryjny i Stetoskop 3M Littmann Cardiology III w szpitalnym korytarzu.
Osobiste narzędzie diagnostyczne, na którym polegasz każdego dnia

Jak wykorzystywać wszystkie możliwości Twojego stetoskopu 3M™ Littmann® ?

  • Darmowa aplikacja 3M™ Littmann® Learning Institute uczy osłuchiwania tonów i szmerów serca oraz szmerów płucnych, bazując na opisach konkretnych przypadków i sprawdzając Twoje postępy.

  • Skorzystaj z rad jak używać swojego stetoskopu Littmann: optymalizuj swoją pracę, korzystaj z dwutonowej membrany, badaj za pomocą elektronicznego stetoskopu oraz dowiedz się jak czyścić i dbać o swój sprzęt.
  • Tu znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym utrzymasz swój stetoskop w najlepszym stanie, niezależnie od tego czy jest on jeszcze objęty gwarancją.
  • Prawidłowe czyszczenie, ulepszenie membrany, długość działania baterii w elektronicznym stetoskopie - tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

3M, Littmann, Littmann logo, Master Cardiology, Master Classic, Classic III oraz Cardiology IV są znakami i / lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy 3M. Nieautoryzowanie użycie jest zabronione. Znaki towarowe Eko, w tym również CORE są znakami i / lub zastrzeżonymi znakami firmy Eko Devices Inc. Bluetooth jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG. Java jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Oracle.
Zmień lokalizację
Polska - polski