Przedstawiamy nowy cyfrowy stetoskop 3M™ Littmann® CORE

 • Przedstawiamy najbardziej zaawansoway stetoskop, z nawet 40-krotnym wzmocnieniem dźwięku (przy wysokiej częstotliwości dzwięków, w porównaniu z trybem analogowym), aktywną redukcją szumów, wizualizacją fal dźwiękowych w aplikacji i wieloma innymi nowymi funkcjami zaprojektowanymi, aby pomóc Ci uzyskać lepszy obraz stanu zdrowia pacjenta. Nadszedł czas, aby słuchać jak nigdy dotąd, z wygodą i pewnością cyfrowego stetoskopu 3M™ Littmann® CORE.


Cechy produktu

3M Littmann CORE stetoskop cyfrowy

KUP TERAZ

Dzięki wygodnej konstrukcji i znakomitej akustyce, teraz wzbogaconej o technologię cyfrową, to więcej niż stetoskop. To zupełnie nowy sposób osłuchiwania. Zmień swój stetoskop na cyfrowy stetoskop 3M™ Littmann® CORE

 • Zbliżenie osłuchiwania klatki piersiowej
  dzięki nawet 40-krotnemu wzmocnieniu dźwięku

  Wyjątkowa akustyka naszego kardiologicznego stetoskopu jest jeszcze lepsza dzięki nawet 40-krotnemu wzmocnieniu (przy wysokiej częstotliwości dzwięków, w porównaniu z trybem analogowym). Słuchanie subtelnych dźwięków, które pomogą Ci postawić właściwą diagnozę, jest teraz jeszcze łatwiejsze.

  Kup teraz

 • Lekarz osłuchuje dźwięki płuc
  Aktywna redukcja szumów

  Pomóż wyeliminować rozpraszające odgłosy typowe dla środowiska, dzięki naszej technologii aktywnej redukcji szumów. To pomoże Ci słuchać, redukując niepożądane dźwięki otoczenia, dzięki czemu możesz skupić się na słuchaniu tego, co jest ważne: odgłosów pacjenta i jego ciała.

  Kup teraz

 • Zbliżenie lekarza ze stetoskopem w uszach
  Miękkie, samouszczelniające oliwki

  Nasze miękkie, samouszczelniające oliwki dopasowują się do uszu, tworząc doskonałą izolację akustyczną, zapewniając jednocześnie wygodne dopasowanie. Oznacza to, że możesz słuchać pewnie i wygodnie.

  Kup teraz

 • Lekarz trzymający stetoskop cyfrowy 3M Littmann CORE na piersi
  Wiele trybów osłuchiwania

  Za pomocą jednego przycisku możesz łatwo przełączać się między analogowymi i wzmocnionymi trybami odsłuchu w zależności od potrzeb. Ponadto dwie dwutonowe membrany (dla dorosłych i dzieci) pozwalają na słuchiwanie dźwięków o wysokiej i niskiej częstotliwości bez zmiany pozycji głowicy.

  Kup teraz

 • Lekarz osłuchuje i pokazuje aplikację mężczyźnie na tablecie
  Łączy się z oprogramowaniem Eko

  Bezprzewodowa łączność Bluetooth® daje stetoskopowi cyfrowemu 3M™ Littmann® CORE możliwość parowania z różnymi urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu można wizualizować, nagrywać i zapisywać dźwięki naciśnięciem jednego przycisku.

  Kup teraz

 • Lekarz osłuchujący klatkę piersiową chłopca, patrząc na aplikację na telefonie
  Zaprojektowany z myślą o komforcie

  Stetoskop cyfrowy 3M™ Littmann® CORE został zaprojektowany z myślą o komforcie podczas oceny stanu zdrowia pacjenta, dzięki wyprofilowanej lirze połączonej z przewodem, oraz głowicy, którą można trzymać tak, jak chcesz.

  Kup teraz


 • Stetoskop cyfrowy 3M Littmann CORE połączony z oprogramowaniem Eko w telefonie

  Pozyskaj dane. Analizuj. Podziel się.

  Zrób więcej niż kiedykolwiem przedtem dzięki łączności bezprzewodowej. Zatwierdzony przez FDA stetoskop cyfrowy 3M™ Littmann® CORE współpracuje z oprogramowaniem Eko na urządzeniach z systemem iOS i Android, umożliwiając zgodne z HIPAA zapisywanie i opisywanie 15, 30, 60 lub 120-sekundowych nagrań na bezpiecznym pulpicie. Utwórz bibliotekę dźwięków serca, aby monitorować postęp choroby lub w celach edukacyjnych, a nawet bezpiecznie udostępniać swoje nagrania współpracownikom. Ponadto użyj sztucznej inteligencji Eko, aby pomóc w wykrywaniu szmerów serca (wymagana subskrycja: dostępne w wybranych krajach).

3M, Littmann, Littmann logo, Master Cardiology, Master Classic, Classic III oraz Cardiology IV są znakami i / lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy 3M. Nieautoryzowanie użycie jest zabronione. Znaki towarowe Eko, w tym również CORE są znakami i / lub zastrzeżonymi znakami firmy Eko Devices Inc. Bluetooth jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG. Java jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Oracle.
Zmień lokalizację
Polska - polski